Black Desert’tan 10 Milyon Sürprizi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Black Desert'tan 10 Milyon Sürprizi! Poster
Black Desert'tan 10 Milyon Sürprizi! Poster

Türkçe MMORPG oyunu Black Desert 10 milyon kullanıcıya ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. 31 Ekim tarihi itibariyle başlayacak etkinlikler ile oyunu %50 indirimli alma fırsatının yanı sıra kalıcı olarak sahip olma şansını yakalamak için etkinlik detaylarını haber içeriğinden inceleyebilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
03.11.2018

MMORPG oyunu Black Desert Online, dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncuya ulaşmanın haklı gururunu yaşıyor. Oyun, gelişmiş özelleştirme sistemi, geniş açık dünya, aksiyon dolu savaşları ve en iyi oyun grafikleriyle dünya çapındaki maceracılar tarafından yaygın olarak oynanıyor.

31 Ekim’den 28 Kasım’a kadar sürecek 10 milyon oyuncu kutlamasıyla Black Desert Online, maceraperestlere ana silahlar, uyanış silahları ve alt silahlar gibi eşyalar kazanma şansı vererek, haftalık görevlerle maceraya heyecan katacak. Bu haftalık görevleri tamamlayan maceracılar, sıradan silahlardan daha yüksek geliştirme şansına sahip +15 silahlar elde edebilecek. Görevler, Vell’in okyanusun derinliklerinden yükselip maceracıların karşısına çıkacağı tarih olan 7 Kasım’dan önce geliyor.

Ayrıca, yeni maceracılar ve misafir geçişleriyle oynayanlar, Black Desert Online Türkiye ve MENA’ya kalıcı olarak erişime sahip olma şansını elde edebilecek. Bugünden itibaren, en az 7 gün boyunca oyuna giriş yapan ve 31 Ekim’de yapılacak olan bakımdan sonra 28 Kasım saat 23.59’a kadar 56. seviyeye ulaşan tüm yeni ve konuk maceracılar, oyuna kalıcı olarak erişime sahip olabilecek. Öte yandan maceracılar, oyunun tüm paketlerini 31 Ekim’den 7 Kasım’a kadar resmi Black Desert Online Web sitesi üzerinden yüzde 50 indirimli olarak satın alabilecek.

Black Desert Online Hakkında: Black Desert Online, son teknoloji görselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile MMORPG türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Black Desert Online, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. Özel kontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve harika hikayesi hem yeni gelenler hem de MMO ve RPG dünyasının emektarları için harika bir oyun. 150’den fazla ülkede, 12 dilde yayında ve 9.5 milyon kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil ve konsol versiyonlarının 2018’de bütün dünyada yayınlanması planlanıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.620


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!