BomBom 3.4 Güncellemesi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
12.10.2012

BomBom 3.4 Süper Etkinliklerle Birlikte Geliyor

Bombom tekrar yenileniyor! Türkiye için BomBom 3.4 sürümü 1.sunucuya 10 Ekim‘de güncelleştirilecektir. Oyuncuların Bombom oyununa verdikleri desteklere teşekkür etmek amacıyla Elex’in 337.com platformu özellikle süper etkinlikler sağlayarak hediyeler durmadan dağıtıyor!

Bombom 3.4 yeni özellikleri çok daha ilginç özellikler getirecek:

  • Efsane görevi: Gurur duysun! “Efsane görevi” sistemi, Bombom oyuncularına süper silah elde etme fırsatını veriyor. Tüm 35.seviyeden yukarıdaki Bombom 3.4 oyuncuları ancak çalışarak üç süper silah kazanabilir! Minotar, sevgi bumerangı ve antik bambu silahı kazanmak artık çok zor değil.
  • Milanda dileği: Dünya çapında süper bir dilek büyüsüdür, 7 çeşit dilek büyüsünden oluşur. Onun etkisi ne kadar güçlü olacak acaba? Bekleriz! Bombom 3.4 oyuncuları hem istedikleri dileği tek tek etkinleştirebilir, hem de tek seferde tüm dilekleri açmayı seçebilirler!
  • İlginç dekorasyon: Bombom 3.4 oyuncularına çok daha taze duygusu ve zevk getirebilir! Kanat bölümü dekorasyon bölümüne değişti. Ayrıca daha çok ilginç dekorasyon da var. Hemen bakalım!

Bombom oyunu, Asya’nın birinci sosyal oyun distribütörü olan Elex aracılığıyla dağıtılıyor. Dünya çapında Portekizce, Almanca, Türkçe, İspanyolca vb. olmak üzere toplam 7 dilde sürümü yayınlanıyor. Türkiye’deki Bombom oyuncularının sayısı 4 milyonu aştı ve her gün 30 binden fazla yeni kullanıcı oyuna katılıyor. Haydi sizde Bombom 3.4 oynamaya başlayın!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 21.180


Yorumlar

13 yorum yapıldı