Bombom Dünya Kupası Şenliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
Bombom Dünya Kupası Şenliği Poster
Bombom Dünya Kupası Şenliği Poster

BomBom dünya kupası şenliği sizi bekliyor. Şenlik süresince oyuna giriş yapanlar “Büyük Hoparlör”, “Küçük Hoparlör”, “3. Seviye Sentezleme Taşı”, “Kutsallık Sembolü”, “Yüzük” vb. harika hediyeler kazanabilecekler. Geç kalmayın hemen BomBom'a katılın.
Faaliyet Tarihi:
21-05-2012

Bombom Dünya Kupası Başlıyor!

Savaşçılar, şenliğe hazır mısınız? Bombom Krallığı sizi bekliyor! Bu mutlu şenlikte birlikte eğlenmek çok güzel olacağa benziyor. Şenlik süresince (8-17 Mayıs) oyuna giriş yapanlar “Büyük Hoparlör“, “Küçük Hoparlör“, “3. Seviye Sentezleme Taşı“, “Kutsallık Sembolü“, “Yüzük” vb. harika hediyeler kazanabilecekler.

17-19 Mayıs tarihleri arasında 10 tane “Yarışma Katılım Madalyası” toplayanlar madalyalar karşılığında “Yarışma Hediye Paketi“ni takas edebilecekler. Paketi açtığınızda aşağıdaki ödüllerden birini elde edebileceksiniz: “5. Seviye Güçlendirme Taşı“, “5. Seviye Sentezleme Taşı“, “4. Seviye Tecrübe İksiri“, 2 adet “Şans Sembolü %25“.

14-20 Mayıs tarihleri arasında haftalık kişisel sıralamada ilk 10’a giren bombom oyuncusuna en yeni silah verilecek.

Bombom” oyunu, Asya’nın bir numaralı oyun şirketi ELEX’in oyun platformu olan 337.com aracılığıyla dağıtılmakta. ELEX, aynı zamanda sosyal oyun “Mutlu Çiftlik“in de dağıtımcısı. “Bombom”, Portekizce, Almanca, Türkçe ve İspanyolca da dahil olmak üzere toplam 7 dilde yayınlandı. Her gün 30 binden fazla yeni Oyuncu Bombom dünyasına katılıyor. Belki siz de bu sevimli savaş oyununda mücadele etmek istersiniz

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 9.539


Yorumlar

2 yorum yapıldı