Brick-Force Beta 100.000 Oyuncuya Ulaştı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
28-02-2012

Nişancı oyunu, çok yakında hızla büyüyen bir toplulukla beta aşamasına giriyor

BERLİN, Almanya – 14 Şubat 2012 – Çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisi Infernum, bugün 100.000’den fazla oyuncunun ilk duyurudan kısa bir süre sonra çok platformlu nişancı oyunu Brick-Force için kayıt yaptırdığını duyurdu. Brick-Force’u ilkbahardaki resmi yayınından önce denemek isteyenler, web sitesinden, 28 Şubat’ta başlayacak olan beta aşaması için kayıt yaptırabilirler. Ücretsiz çevrimiçi oyun, PC, iOS, Android için yayınlanacak ve tarayıcı üzerinden oynanabilecek.

Infernum‘un kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Andreas Weidenhaupt oyuncuların akın etmesinden çok memnun: “Kapalı beta aşamasının başlangıcını duyuralı sadece iki hafta olmasına rağmen, Brick-Force topluluğunun hızla ve inanılmaz bir şekilde büyüdüğünü gördük. Beta aşaması bile yayına girmeden önce, şaşırtıcı bir şekilde, testin bir sonraki aşamasında bize değerli geribildirimlerde bulunacak geniş bir oyuncu tabanına ulaştık. Brick-Force’u tüm oyunculara sunmayı sabırsızlıkla dört gözle bekliyoruz.

Zamanında kapalı beta için kayıt yaptıranlar, yaratıcılık ve aksiyonu bir araya getiren eğlenceli bir dünyaya hücum edecekleri çeşitli dalgalara erişim kazanacak. Nişancı modu yalnızca PC sistemlerinde oynanabilecekken, hayal gücü kuvvetli beyinlere yönelik kum havuzu (sandbox) modu iOS ve Android mobil platformlarında çalışacak. Akıllı telefonlar ve tabletler için Brick-Force’un ilk mobil sürümü açık betanın ardından yayına girecek.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler. Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün. Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Kapalı beta aşaması 28 Şubat 2012’de yayına girecek. Açık beta ve resmi yayın ise 2012 ilkbaharında başlayacak. Çeşitli dillerde sürümler planlanıyor. Oyunun web sitesinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır. Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.267


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı