Brick-Force Çizgi Romanı Çıktı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Brick-Force Çizgi Romanı Çıktı Poster
Brick-Force Çizgi Romanı Çıktı Poster

Brick-Force'un yapımcısı Infernum, interaktif karikatür uygulaması geliştiricisi Stenarts ve Çizgi roman karelerinin kahramanlarına hayat veren sanatçı ve illüstratör Marvin Clifford işbirliğiyle, Brick-Force'un çevrimiçi çizgi roman serisi oluşturuldu.
Faaliyet Tarihi:
10-05-2012

Brick-Force Çizgi Roman Bugün Başladı

Infernum, Stenarts ve Marvin Clifford işbirliğiyle, çevrimiçi çizgi roman serisi oluşturuldu.

Berlin, 10 Mayıs 2012: “Böyle görünmeyebilir ama bugün hayatımın en güzel günü.” – Bu sözler bugün çıkan yeni Brick-Force çizgi romanı’nın ilk bölümündeki başlangıç kelimelerinden.

Bundan böyle Brick-Force fanları için resmi sitesinde her iki haftada bir özel ajan Cooper’in maceraları ve Brick-Universe’de savaş düzeni alma aşamasındaki özel kuvvetler takımları hakkında güncellemeler olacak. Oyunun yazısı ve konsepti Berlin’in düşünce kuruluşlarından “Stenarts”dan geliyor.

“Stenarts” yayıncı ve interaktif karikatür uygulaması geliştiricisi olarak en son, çizgi roman dünyasında bir fenomen haline gelen “RIA – Lightclan-Chronicles”i hazırlamıştı. Çizgi roman karelerinin kahramanlarına hayat veren sanatçı ve illüstratör Marvin Clifford oyun sektöründe en çok, ortak yarattığı çizgi roman serileri ve tarayıcı oyunu olan “Misyon: Kare

Tuğla insanların dünyası kaderine terk edilmiş. Çok yakında, onlara hayat veren kare güneşi, yılız patlaması tarzında patlayacak. Ekselansları Kral 1. Kubrick, halkını kurtarmak için uygun bir ıssız dünya bulmak ve o dünyayı yerleşime hazırlamak için emir verir. Bu değişiklik hain General Zapota’nın ve takipçilerinin beklediği andır: “İktidara yükseliş.” Yerleşenlerin gezegeninde ilk savaşlar başladığı an, durumu kontrol etmek için 5 kişilik seçkinler takımı gönderilecektir.

Brick-Force şu an resmi açık betanın ön aşamasında ve yakında oyun, tüm fanlar için açık duruma gelecektir. Oyunun web sitesinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler.

Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün.

Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Kapalı beta 28 şubat 2012 tarihinde başlatıldı. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de açık beta yayınlanması planlanıyor. Farklı dillerde versiyonları hazırlanıyor. Daha fazla bilgi için oyunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır.

Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.035


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı