Brick-Force Kapalı Beta Başladı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
29-02-2012

Önemli: Kapalı Beta Girişlerinde Yaşanan Problem Hk.

Infernum (01.03.2012)
Son 24 saat içinde, Brick-Force sunucularında benzeri görülmemiş bir trafik ve kayıtlarda çok keskin bir artış yaşadık. Birçoğunuz kayıt yaptırıp oyuna başlamak için sabırsızlanırken, bu çok yoğun dönemde hepinizin biraz sabırlı davranmasını bekliyoruz. Kapalı beta için kayıt yaptıran ya da web sitemizden anahtar talep eden oyuncular, oyuna erişmek için, hesaplarının kilitlerinin açılmasını beklemek zorunda kalacaklar. Kayıt onayı e-mailini aldıktan sonra, hesabınızın kilidinin açıldığını belirten bir başka e-mail daha alacaksınız.

Başarılı ve sorunsuz bir beta aşaması için, hesapları beta aşaması boyunca çeşitli dalgalar halinde açmalıyız. Lütfen bu yoğun dönemde, aktivasyon e-mailinizi beklerken sabırlı olunuz. Desteğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz. Lütfen aşağıdaki kayıt adımlarını izleyin. Her zaman olduğu gibi, süreç hakkındaki güncellemeleri web sitesinde, Twitter ve Resmi Blog’da bulabilirsiniz.

Kayıt Adımları:

1. Adım: Kullanıcı adınız, e-mail adresiniz ve şifreniz (ve varsa, beta anahtarınız) ile bir hesap oluşturun.
2. Adım: Hesap onayı e-mailini alın ve aktivasyon bağlantısını tıklayın.
3. Adım: Brick-Force istemcisi için indirme bağlantısını içeren kayıt e-mailini alın.
4. Adım: Hesabınızın kilidinin açıldığını belirten dördüncü ve son e-maili bekleyin.

Brick-Force Kapalı Beta ve Web Sitesi Açılışı

BERLİN, Almanya – 29 Şubat 2012 – Dün akşamdan itibaren, Brick-Force kapalı beta aşaması başladı. Seçilen ilk oyuncular Brick-Force’da ortalığı kasıp kavurmaya başladı bile ve daha fazlası çeşitli dalgalar halinde sunuculara salıverilecek. “İnşa Etmek, Paylaşmak ve Oynamak” için Brick-Force evrenine erişmek isteyenler markanın yepyeni resmi web sitesinden hala kayıt yaptırabilir.

Brick-Force web sitesi dünkü beta açılışı için tam zamanında başladı. Ziyaretçileri geniş bir dizi ders, medya, topluluk fonksiyonu ve özellik bekliyor. Çok yakında bir topluluk forumu da yayına girecek.

Şu anki test aşamasında Brick-Force’u PC üzerinden altı dilde oynamak mümkün; tarayıcı tabanlı sürümü de önümüzdeki haftalarda hazır olacak. Ayrıca kum havuzu (sandbox) modu, Unity 3 motoru sayesinde, akıllı telefonlarda ve tabletlerde oynanabilir. Açık beta aşaması ve resmi yayın da ilkbaharda başlayacak.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler. Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün. Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de yayınlanması planlanıyor.

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır. Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 8.517


Yorumlar

5 yorum yapıldı