Brick-Force Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Brick-Force Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu Poster
Brick-Force Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu Poster

Merakla beklenen MMOFPS oyunu Brick-Force'un kapalı beta tarihi belli oldu. 28 Şubat'ta başlayacak olan kapalı beta testine katılma şansı yakalayan oyuncular, açık beta başladığında çok özel bir miğfer ile ödüllendirilecekler. Hemen kapalı beta'ya kayıt olun ve Brick-Force'u rakiplerinizden önce oynama şansını yakalayın.
Faaliyet Tarihi:
28-02-2012

BERLİN, Almanya – 3 Şubat 2012, Cuma – Merkezi Berlin’de bulunan yayıncı ve geliştirici Infernum, Brick-Force kapalı beta aşamasının başlangıç tarihini bugün açıkladı. Seçilen oyuncular, 28 Şubat’tan sonra oyunu deneyebilecek. Çevrimiçi oyunun açık beta aşaması ve resmi yayını ilkbaharda gerçekleşecek.

Kapalı betaya katılmak isteyenler, resmi web sitesinden kayıt yaptırabilir. Ama duvarda başka bir tuğla daha var: Beta için kaydolan tüm oyuncular, açık beta aşaması başlar başlamaz, özel bir oyun içi miğferle ödüllendirilecek. Brick-Force’un nişancı modunu kasıp kavuran beta katılımcıları çok platformlu çevrimiçi oyun için kusursuz donanımlara kavuşacak.

Patlatmak yerine inşa etmeyi tercih edenler ise, tatmin edici kum havuzu (sandbox) moduyla gelecek yenilikleri sabırsızlıkla beklemeli. Bu yaratıcı modu, tarayıcının yanında iOS ya da Android’de oynamak da mümkün olacak. Oyuncular, hep hayalini kurdukları, tek sınırı kendi hayal güçleri olan dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratma özgürlüğüne kavuşacak.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler. Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün. Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de yayınlanması planlanıyor.

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır. Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.198


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı