Brick-Force Oyun Modları | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
28-02-2012

Yeni Brick-Force Videosu Nişancı Özelliklerini Sunuyor

BERLİN, 17 Ocak 2012 – Berlin’li Online oyunlar geliştiricisi ve yayıncısı Infernum, yakında piyasaya çıkacak olan çok platformlu Online oyunu Brick-Force için yeni bir video hazırladı. Oyun içi videoda, oyuncuların eğlenceli oyunda kendi tasarladıkları dünyaları deneyimleyebilecekleri çeşitli oyun modları sunuluyor. Klasik “Bayrak Kapmaca”, “Ölüm Maçı” ya da bombaların yerleştirildiği, etkisiz hale getirildiği ya da korunduğu “Bomba Yerleştirme” modu gibi özellikler, yeni oluşturulan haritalara inanılmaz bir eğlence katıyor.

Brick-Force’un heyecan dolu dünyasında, kurcalanacak birçok şey var: Oyuncular, hayal güçlerini kullanarak farklı Tuğlalar ile kendi kendilerine ya da takımlar halinde kendi dünyalarını oluşturuyor. Ardından, bu haritalar kendi nişancı karşılaşmalarında kullanılabiliyor ya da toplulukla paylaşılabiliyor. Meydan kahramanları, tek başlarına ya da arkadaşlarıyla birlikte, takım arkadaşlarına (PvP) ya da bilgisayar hasımlarına (PvE) karşı, komik mücadelelerde karşı karşıya geliyor.

Brick-Force ilkbaharda yayınlanmadan önce, fanlar inşa etmek, paylaşmak ve oynamak için oyunun resmi web sitesinden kapalı beta aşamasına kayıt yaptırılabiliyor.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla hazırlamalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabiliyorlar. Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek.

Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün. Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de yayınlanması planlanıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 5.301


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı