Brick-Force Savunma Güncellemesi Yayında | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
20.09.2012

Aynı anda İnşa et ve Ateşle!

Brick-Force güncellemesi “İnşa et ve Yık” değişimi, yeni PvP “Savunma” modu, Günlük Misyonlar ve “Seç ve Kazan” ile birlikte geliyor.

Berlin, 20 Eylül 2012: Berlin menşeli geliştirici ve yayıncı Infernum’dan kutu gibi bir güncelleme bugün yayına girdi: Yeni Brick-Force yaması birçok yeni özelliği ve yeni nesneleri ile heyecan verici değişikliği de beraberinde getiriyor. Oyuncular beklenilen PvP “Savunma” modu ve aynı anda inşaat ve ateş etme imkânı tanıyan yenilenmiş “İnşa et ve Yık” modu ile oyunda yeni bir heyecana şahit olabilir. Ayrıca PvP “Savunma” modu, inanılmaz ödülleri ile Seç ve Kazan ile yepyeni Günlük Misyon sistemi de yayında.

Bu oyun içi fragman da “Savunma” moduna bir ilk bakış sağlıyor: www.brick-force.com/defense Aksiyon yüklü PvP “Savunma” modunda ise çaylaklar ve brick ustaları canavar arı dalgalarına karşı verdikleri mücadelede yeni bir müsabakanın tadına varabilir ve düşman takımın aynı eylemi gerçekleştirmesine mani olabilirler.

Hayranların, İnşa et ve Yık modunda eşzamanlı inşaat ve ateş etme yönündeki talepleri neticesinde daha fazla aksiyon sözü veren bu özellik de mevcut moda eklendi. Bunların yanı sıra oyuncular “Brick Kralı’nın Emri” ile üstlendikleri günlük misyonlar dâhilinde bir dizi rasgele görev sürecinde nişan almanın ve ödüllendirilmenin tadını çıkarabilirler. Bu sayede günlük misyonlar ile elde ettikleri ve Seç ve Kazan’da kullanabilecekleri Coinler ile güçlü bir silah kazanma şanslarını yükseltebilirler. Yeni güncelleme ve içeriğine dair daha fazla bilgiye resmi web sitesi www.brick-force.com üzerinden erişilebilir.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler.

Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün.

Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Kapalı beta 28 şubat 2012 tarihinde başlatıldı. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de açık beta yayınlanması planlanıyor. Farklı dillerde versiyonları hazırlanıyor. Daha fazla bilgi için oyunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır.

Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.810


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı