Brick-Force VIP Açık Beta Başladı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
27-04-2012

Brick-Force VIP Açık Beta Başladı

“Brick Force VIP Açık Beta Ekran Görüntüsü” title=”Brick Force VIP Açık Beta Ekran Görüntüsü” align=”left”> Berlin, 27 Nisan 2012, ücretsiz çevrimiçi oyun Brick-Force için açık beta aşaması başladı. Açık Beta için kayıt yaptıran tüm oyuncular ve davet etmek istedikleri arkadaşlarına oyuna derhal erişim verilecek. Her oyuncuya, VIP Açık Beta’ya istedikleri kadar arkadaşlarını davet etmelerini sağlayacak özel bir tuş kodu da verilecek.

Birck-Force istemcisi (client) resmi web sitesinden indirilebilecek. Güncellenmiş oyun istemcisiyle, oyuncular kum havuzu (sandbox) modunda yeni olanaklar, dengelenen geliştirmeler, altı dilde yepyeni dış seslendirmeler ve oyun parası ya da gerçek parayla satın alınabilen çeşitli yeni eşyalar gibi kapsamlı değişikliklerle karşılaşacaklar.

Kullanıcı arayüzü, tarayıcı istemci ve iki yeni nişancı modunun revizyonu da beklemede ve Açık Beta sırasında çok yakında yayına girecek.

Koltuk Çılgınlığı!

Bugün yayınlanan bir videoda, Infernum Kapalı Beta’nın en iyi haritalarının bazılarını sergiliyor ve Brick-Force topluluğuna yoğun çalışmaları için teşekkür ediyor. Açık Beta aşamasını kutlamak için, hızla genişleyen Brick-Force topluluğundan bir kez daha yaratıcı fikirlerini kullanmaları ve videoları YouTube’a yüklemeleri istendi. En beğenilen videonun yaratıcısı, büyük ödülü, yani özel Infernum tasarımlı etkileyici bir retro oyun tarzı koltuğu kazanacak.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler.

Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün.

Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Kapalı beta 28 şubat 2012 tarihinde başlatıldı. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de açık beta yayınlanması planlanıyor. Farklı dillerde versiyonları hazırlanıyor. Daha fazla bilgi için oyunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır.

Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.
 

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.796


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı