Brick-Force’ta Büyük Yenilikler | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Brick-Force'ta Büyük Yenilikler Poster
Brick-Force'ta Büyük Yenilikler Poster

Infernum'un MMOFPS oyunu Brick-Force çok yakında açık beta testlerine başlıyor. 5 Mayıs'ta ABD'de başlayacak olan E3 fuarında açık beta'da gelmesi beklenen bir çok yenilik hakkında bilgi verileceğini duyuran Infernum, bu yeniliklerden bazılarını bizlerle paylaştı.
Faaliyet Tarihi:
04-06-2012

Brick-Force Açık Beta Çok Yakında Büyük Yeniliklerle Birlikte Geliyor

Hem kapalı beta hem de VIP açık beta testlerinde dünyanın bir çok ülkesinden yüzbinlerce oyuncunun akınına uğrayan MMOFPS oyunu Brick-Force çok yakında standart açık beta testlerine başlıyor. 5 Mayıs 2012 tarihinde ABD’de başlayacak olan E3 oyun fuarında Brick-Force’un yapımcısı Infernum, açık beta’da oyuna getirilecek birçok yenilik hakkında detaylı bilgi vereceğini duyurdu. Konuyla ilgili basın bülteni aşağıdadır.

Berlin, 4 Haziran 2012: ABD oyun fuarı “E3b>” yarın başlayacakken, oyun yayıncısı ve geliştiricisi Infernum, bugün Brick-Force için gelecek planlarına dair resmi ayrıntıları açıklıyor. Eksiksiz bir yenilikler deposu oyuncuları bekliyor: Oyun, yeni tarayıcı sürümü, iki yeni nişancı modu, geliştirilmiş arayüz ve optimize edilmiş oyun mekaniği sayesinde çok yakında yepyeni bir ihtişamla karşınıza çıkacak. Uluslararası editörler, yarından itibaren güncellemelere dair bilgileri E3 kapsamında edinebilecek.

Gelecek birkaç hafta içerisinde, nişancı oyunu kısıtlı VIP Açık Beta aşamasından son açık beta aşamasına geçecek. Bu noktadan itibaren, çevrimiçi oyun tüm oyuncuların erişimine açılacak ve resmi yayın da kısa bir süre sonra gerçekleşecek. Bu iki kilometre taşı, oyunu bir dizi yenilikle geliştirecek. Diğer şeylerin yanında, arayüz tamamen yeniden tasarlandı ve bir önceki sürüme göre hem optik hem de fonksiyonel değişiklikler yapıldı.

Ayrıca, oyuncuların talep ettiği iki yepyeni özellik de çok yakında tamamıyla yeni bir gerilim yaratacak: “İnşa Et ve Yık” ilk kez karşıt takımların bir nişancı ortamı içerisinde tuğla döşemelerini ve yıkmalarını sağlayacak. Aynı zamanda, takımlar klasik bir Takımlar Arası Hayatta Kalma modunda birbirleriyle savaşacak. İkinci yeni özellik “Savunma” modu olacak. Cesur kare kafalar dalga dalga gelen farklı canavarlarla savaşmak zorunda kalacak. Büyük yeniliklerin yanı sıra, oyuncular geliştirilmiş bir denge, yeni ve kimi zaman interaktif tuğla türleri, yeni kostümler, başarı sistemi, yeni eşyalar ve istatistikleri de dört gözle bekleyebilir.

Ayrıca, Mac kullanıcıları için harikulade haberler var: Tarayıcı sürümü şu anda son hazırlıkların yapılması aşamasında ve gelecek güncellemelerle birlikte PC ve Mac kullanıcıları için de uygun olacak. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için mobil sürümlerin geliştirilmesi konusunda da büyük adımlar atılıyor.
İlk ekran görüntülerine ve diğer ayrıntılara resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Brick-Force – İnşa Et, Paylaş, Oyna

Bu eğlenceli oyun, oyuncuların hep hayalini kurdukları dünyaları ve haritaları tuğla tuğla yaratmalarını sağlıyor. Oyuncular, bu görsel oyun alanlarını toplulukla paylaşıp, diğer oyuncuları ya da bilgisayar hasımlarını avlarken uygun ortam olarak da kullanabilirler.

Bu komik tarzlı çevrimiçi oyun, ‘Unity 3D’ ile yaratıldı ve doğudan bir web tarayıcısında oynanabilecek. Oyuncuların basit yapı bloklarını kullanarak karmaşık ortamlar inşa ettiği kum havuzu (sandbox) modunu, sosyal ağlarda ve akıllı telefonlar ya da tabletler gibi mobil cihazlarda oynamak mümkün.

Brick-Force, Infernum ile ortak bir yapım olarak Koreli oyun geliştiricisi EXE Games tarafından geliştirildi. Kapalı beta 28 şubat 2012 tarihinde başlatıldı. Ücretsiz oyunun Avrupa ve Kuzey Amerika’da ilkbahar 2012’de açık beta yayınlanması planlanıyor. Farklı dillerde versiyonları hazırlanıyor. Daha fazla bilgi için oyunun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Infernum Hakkında

Infernum Productions AG, merkezi Berlin’de bulunan uluslararası bir çevrimiçi oyun yayıncısı ve geliştiricisidir. Şirket, 2011 yazında Andreas Weidenhaupt, Tobias Gerlinger ve Markus Melching tarafından kurulmuştur ve kaliteli çevrimiçi oyunlara odaklanmaktadır.

Infernum oyun deneyimlerini oyunların akıllı telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarda oynanmasını sağlayarak (çok-platformlu) genişletmektedir. Daha fazla bilgi için, lütfen şirketin web sitesini ziyaret ediniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.069


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı