Cengiz Han 2 Lanetli Madalyon | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Cengiz Han 2 Lanetli Madalyon Poster
Cengiz Han 2 Lanetli Madalyon Poster

Cengiz Han 2 Lanetli Madalyon etkinliğinde Cengiz Han'ın korumalığını yapan Ölüm Lordu’nun hazinelerine ulaşmak istiyorsanız Mayinna'nın gösterdiği yolu takip ederek her gün lanetli madalyonun kırılan bir parçasına sahip olabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
07-09-2012

Cengiz Han 2 Lanetli Madalyon Etkinliği

Cengiz Han‘ın gücünün kaynağı olarak gösterilen Lanetli Madalyon bulundu fakat Pers Kralı’nın bu madalyonu kullanmaya her çalıştığında Cengiz Han‘ın korumalığını yapan Ölüm Lordu uyandı. Ve büyük bir kargaşaya neden olmuştur. Ayrıca zenginlikleri ünlü Pers devletinin hazinelerini de yanında alarak ortalıktan kaybolmuştur. Bunun üzerine Pers Kralı hem Cengiz Han’ın madalyonu tekrar ele geçirmemesi için hem de tekrar Ölüm Lordu’nun uyanmaması 4 eşit parçaya bölerek her parçayı Cengiz Han 2 dünyasında farklı yerlere sakladı.

Cengiz Han 2 Savaşçılarını ise bu sefer çok farklı bir görev bekliyor. Eğer Ölüm Lordu’nun hazinelerine ulaşmak istiyorsanız Mayinna size yol gösteriyor. Her gün saat 11.00-11.10, 14.00-14.10, 18.00-18.10, 21.00-21.10’da sizlere madalyonun kırılan bir parçasını veriyor. Eğer 4 parçayı toplayarak, Mayinna’ya iletebilirseniz madalyonun tamamına sahip olabilir. Ölüm Lordu’nu çağırabilirsiniz. Eğer Ölüm Lordu’nu yenebilirseniz, size vereceği hediyelerden yararlanabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.123


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!