Cengiz Han 2’ye Yeni Yama Geliyor | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Cengiz Han 2'ye Yeni Yama Geliyor Poster
Cengiz Han 2'ye Yeni Yama Geliyor Poster

Joygame'in sevilen MMORPG oyunu Cengiz Han 2'ye yeni yama geliyor. 15 farklı yeniliği oyuna getiren bu yama sayesinde yeni kıyafet ve eşyaların yanı sıra oyun içi kazanç sağlayan bir çok etkinlik oyun severler ile buluşuyor. Yeni yama detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
30.12.2013

Türkiye’nin tartışmasız en iyi MMORPG oyunu olan Cengiz Han 2, 2013’ün son ayında bomba gibi içeriklerle karşımıza çıktı. Uzun süren çalışmalar sonunda, oyuncuların söylemlerine kulak veren ekip, 15 farklı yama içeriği ile Cengiz Han 2‘nin çehresini değiştirdi. Lafı çok uzatmadan yeni gelen içeriklerden kısaca bahsedelim.

Tekrarlanabilir Günlük Görev: 40-49, 50-59 ve 90-99 seviye aralıklarındaki tüm oyuncular artık sadece baş düşmanları yok ederek her gün Moğol Parası kazanabilecekler.

Oyunda Kal, Hediyeleri Kap: Sadece oyun içerisinde online olarak çeşitli hediyeler kazanmanın en kolay yolu artık Mayinna’da!

İki Büyük Harita’ya, İki Büyük Geçit: Cengiz Han 2 dünyasının iki büyük haritası olan Sha Şehri ve Arka Bahçe’ye artık Pekin ve başkentlerden ışınlanabileceksiniz.

Saygınlık Geri Dönüşümü: Saygınlık Puanı ile almış olduğunuz ekipmanlar için harcadığınız puanları artık geri alabileceksiniz.

Kulüp Pekin: Yeni Kıyafetler & Müzikler: Yepyeni 3 kıyafet ve müzik ile Kulüp Pekin artık daha canlı.

Anka Sarayı & Aerhchin Dağı Artık Güvenli: Anka Sarayı ve Aerhchin Dağı artık oKo’ya kapalı.

Bu Kıyafet Bir Harika: Gösterişli ve size fazladan tecrübe puanı kazandırabilecek bir kıyafet düşünün. Bu kıyafet aynı zamanda size yaşam puanı da kazandırsın. Tam istediğiniz gibi bir kıyafet artık Nakit Mağaza’da.

Parçaları Topla, Bineği Kazan: Sadece parşömen toplayarak bir binek sahibi olabileceksiniz.

10 Yıldız Aktivasyonu: 90 seviye ve üzerindeki oyuncular artık +10 seviyedeki ekipmanlara ek büyüleme yapabilecekler.

Yeni Yıl Etkinliği: Yeni Yıl etkinliği ile hem yılbaşı ağacı dikecek hem de sürpriz hediyelerin sahibi olacaksınız.

Ogedai’nin Gücü Yeni Adresinde: Ogedai setlerine artık Savaş Alanı Puanı ile sahip olabileceksiniz.

Gök Ejderi Güçlendirmesi: Gök Ejderi artık daha güçlü.

Arka Bahçe Artık Daha Güvenli: Seviye sıralamasında yer almayan oyuncular, yeni savaş arabası ile Arka Bahçe’yi rahatlıkla ziyaret edebilecekler.

Hüner Eşitleme Sistemi: Hüner Eşitleme sistemi ile rakiplerinize karşı olan dezavantajları dengeleyebileceksiniz.

Altın Rastgelelik Tılsımı Artık Üretilebiliyor: Pers Zanaatkarlığı OOK’sından, Üretim Uzman Formül Dükkanı’ndan “Altın Rastgelelik Tılsım Formülü”nü alabilir ve üretim yapabilirsiniz.
Tüm yama notları hakkında daha detaylı bilgi almak için; http://joy.ac/4cq4

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.618


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!