Chronicles of Entrath 2.Bölüm Yayında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Chronicles of Entrath 2.Bölüm Yayında! Poster
Chronicles of Entrath 2.Bölüm Yayında! Poster

Gameforge'un online koleksiyon kart oyunu HEX: Shards of Fate; yeni sınıf, denizcilik görevleri, paralı askerler ve arttırılmış seviye üst sınırı gibi yeniliklerin yer aldığı Chronicles of Entrath 2.bölüm güncellemesini yayına aldı. Yenilikler hakkındaki tüm detaylara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
09.12.2016

07.12.2016, Karlsruhe – Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment bu hafta dijital kart takas oyunu HEX: Shards of Fate‘in yeni sefer güncellemesini yayınlıyor. Geliştirme 40 saatlik bir oyun süresi, yeni benzersiz kartlar ve “Avcı” ile yepyeni bir sınıf sunuyor. Ayrıca yeni paralı askerler Entrath dünyasına yeni oyun imkanları getiriyor. Oyuncular bu yeni ekstra karakterlerle HEX zindanlarına başka desteler alıp farklı mekanizmalara daha iyi tepki verebiliyor.

Uzak ve Yakın Dövüşçüler İçin Yeni Sınıf

Yeni “Avcı” sınıfı seferde oyunculara yepyeni bir tecrübe sunuyor: Avcı hayatta kalma sanatının ustası olarak hem uzak hem de yakın dövüş yetenekleri kullanıyor. Ayrıca yoldaşları, hayvansı dostları onları güçlü yetenekleriyle destekliyor.

PvE Mücadelesinde Paralı askerler

Yeni sınıfın yanında paralı askerler ilk kez HEX’in oyun işleyişine dahil oluyor. Oyuncu seferdeki her dövüşten sonra kahramanını sabit değerli bir paralı askerle ve ona özel olarak hazırlanmış bir desteyle takas edebiliyor. Paralı askerler oyunda nesne gibi toplanıyor. Kendine özel yeteneklere sahip paralı askerler oyunculara başka stratejik seçenekler sunuyor. Sefer bu güncellemeyle her zindandaki paralı asker için ekstra zorlu mücadeleler alıyor.

Yeni Denizcilik Görevleri ve Yükseltilen Seviye Sınırı

Genişletilmiş tekne seferiyle oyuncu Alahiş Denizi’nde bir geminin kaptanı olarak ilerliyor. Geminin kendine ait yeni yeteneklere sahip bir yetenek ağacına vardır ve denizde kahramanın yerine geçiyor. Oyuncu görevler sırasında geminin değerini ayrıca yükseltmek için geliştirme ve ödüller topluyor. “Chronicles of Entrath 2. Bölüm” seviye sınırını 15. seviyeye yükseltip böylece şimdiye kadarki Büyücü, Savaşçı ve Ruhban sınıflarının yeteneklerini kullanıma açıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.342


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!