City of Steam Arkadia Yaması Geldi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
City of Steam Arkadia Yaması Geldi! Poster
City of Steam Arkadia Yaması Geldi! Poster

City Of Steam, beklentilere tam anlamıyla cevap verebilecek bir oyun olarak yeniden düzenlendi. Arkadia yaması ile gelen farklı ve zengin içerik, oyunculara bambaşka bir oyun deneyimi yaşatıyor. Yeni yama ile City of Steam'e gelen yeniliklerin tamamını yazımızda bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
30.12.2013

City Of Steam, beklentilere tam anlamıyla cevap verebilecek bir oyun olarak yeniden düzenlendi. Arkadia yaması ile gelen farklı ve zengin içerik, oyunculara bambaşka bir oyun deneyimi yaşatıyor. Müthiş grafikleriyle bütünleşmiş oyun atmosferi ile hiçbir yükleme gerektirmeden tarayıcı üzerinden oynanabilen, City Of Steam‘i oynayabilmek için sadece kayıt olmak yeterli oluyor.

City Of Steam Arkadia Yamasıyla Yeni Düzen Başladı

DAO Games ekibi, oyun hakkında yeni gelişmeleri şöyle özetliyor; “ARPG türü olan City Of Steam‘de maksimum seviyeye ulaşmak elbette ilk hedeftir. City Of Steam‘de bunun için onlarca değişik seçenek mevcut. İster tamamen farklı içeriklere sahip Canavar İni veya Paragon Zindanı gibi özel zindanlarda, ister haritaların kendine has zindanlarında isterseniz de normal görevlerle seviye atlayabilirsiniz. Yeni düzen, alışılmış ve eskimiş City Of Steam düzeninden çok uzak. Seviye atlarken kazanılan zanaat materyallerinden, oyun paralarından ve koleksiyon eşyalarından bahsetmedik bile. İnanın deneyim tek başına yeterli olsa bile, toplamda kazandıklarınızın yanında devede kulak kalıyor.”

City Of Steam Macerasında Benzersiz Oyun Deneyimi

“Tabi ki iş sadece maksimum seviyede bitmiyor. Güçlenmeniz için karakter yapılandırması büyük etken. Alışılmış karakter özelliklerini dağıttıktan sonra bile City Of Steam‘de, karakterlerinizin gücüne etki edebilecek onlarca özellik daha var. Madencilik veya balıkçılık sayesinde elde edebileceğiniz puanlar, yine oyun içi onlarca içerik ile elde edilebilecek yetenek ve uzmanlık puanları, mitik tablet sistemi ve yeteneklere harcanan puanlar her oyuncunun karakterini kendine has yapılandırmasını sağlıyor. İki oyuncun karakter yapılandırmasının aynı olma olasılığı sıfıra yakındır. İşte bu yüzden kişiye özel karakter yapılandırması City Of Steam‘de mevcut.”

“Arena sistemi ve birlik savaşlarının yanı sıra açık dünya alanlarında da doya doya PVP yapmak mümkün. PVP etkinlikleri ile ister teke tek, ister toplu savaşlar ile rolünüzü test edebilir ve herkese meydan okuyabilirsiniz.” “Binekler, yoldaşlar, petler, kostümler ve diğer onlarca orijinal içerik, oyuncuların City Of Steam macerasında sınırsız ve benzersiz oyun deneyimi yaşamasını garantiliyor. Ayrıca yoldaş yapılandırmasının çok daha fazla detaylandırıldığını söyleyebiliriz.”

“Yenilenmiş City Of Steam‘in tüm özelliklerinden bahsedebilmemiz çok zor. En iyisi gelin kendiniz görün!”
Buhar Şehrinde Maceraya Katılmak İçin: http://cos.novaworlds.com/tr/

City Of Steam Hakkında

City Of Steam, steampunk olarak adlandırılan buhar çağı teknolojisine ait öğeleri içeren temalar ile zenginleştirilmiş, benzersiz içerikleri ile yepyeni bir oyun deneyimi yaşatan tarayıcı tabanlı MMORPG’dir. Yayın tarihinden bu yana sürekli kendini yenileyen City Of Steam, ilk çıkışını Türkiye’de gerçekleştirerek Türk oyun pazarının önemini daha da pekiştirmiştir. Oyuncu önceliği ilkesiyle birlikte oyuncuların isteklerini önemseyerek kendini yenilemeyi amaç edinmiş City Of Steam, bu doğrultuda Arkadia yamasını oyunseverlere sunmuştur. Yüzlerce oyuncunun istekleri, yapımcı ekibin orjinal fikirleri ile birleşmiş, oyuncuların eşsiz bir ARPG deneyimi yaşamasına katkıda bulunmuştur.

Nova Worlds Hakkında

City Of Steam‘in Dünya Lansmanı ile Türkiye’deki oyuncularla buluşan ve “Yeni Dünyalar” anlamına gelen Nova Worlds, Türkiye’deki en eni oyun portalı olarak yüksek kalitede, %100 Türkçe hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş uluslararası oyun platformudur. Daha fazla bilgi için: www.novaworlds.com

DAO Games Hakkında

2012 yılında kurulan DAO Games, Türkçe ve Arapça konuşan oyunculara en yeni ve en kaliteli ücretsiz devasa online oyunları yerelleştirip yayınlamayı amaçlamaktadır. BAE, İstanbul ve Ürdün ofisleri aracılığıyla tüm Orta Doğu, Türkiye ve Kuzey Afrika bölgelerine hizmet veren firma, her oyuncunun kendine ait bir oyun bulabileceği Nova Worlds isimli portalları üstünden hizmet vermektedir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.838


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!