City of Steam İşgal Altında! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
City of Steam İşgal Altında! Poster
City of Steam İşgal Altında! Poster

Tarayıcı oyunu City of Steam'de etkinlikler devam ediyor. 10-13 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan Tahliye etkinliğine katılarak 17 Mayıs'ta açılacak olan yeni sunucuda kullanmak üzere çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
10.05.2013

City of Steam‘deki düşmanlar kontrolden çıktı. Nexus sakinleri tehlike altında! Steam-punk serüveni tüm hızıyla devam ediyor…

Neruvia Sunucusunda Neler Oluyor?

1 Mart 2013 tarihinde başlayan Açık Beta süreci serüveninden itibaren, yoğun bir ilgiye maruz kalan City of Steam Türkiye, Türk oyuncularının oyun keyfine layık bir oyun sunmak için hız kesmiyor. Özellikle kendi oyuncuları arasında başlayan “Beyin Fırtınası” ile oyuncular, resmen bir oyunun gelişim evresinde yapım sürecine katkıda bulunmuş oldu. Bu önerilerin oyuna eklenmiş haline kavuşmak için mevcut sunucu tahliye ediliyor.

Tahliye Etkinliği

Yaratıkların durdurulamaz istilası nedeniyle, 10-13 Mayıs tarihleri arasında City of Steam kullanıcıları, mevcut “Neruvia” sunucusuna “Tahliye Süreci” ile veda edecek. Bu süreçte oyuncular, sunucu kapanmadan yeni sunucuda kullanılabilecek özel ödüller kazanma şansına sahip olacaklar. Nasıl mı?

10-13 Mayıs tarihleri arasında oyuna giren kullanıcılara yeni açılacak sunucuda, karakterlerinin seviyelerine göre özel ödüller verilecek. Bu ödüller Evcil Hayvan, Buharsiklet, Papel hatta ve hatta Elektrum boyutlarına kadar varabiliyor!

Ayrıca bugüne kadar Nova Worlds bünyesinde City of Steam‘in özel para birimi olan “Elektrum” alan oyuncularına da güzel bir haberi var. 6 Mayıs 2013’den önce Elektrum almış tüm kullanıcıların Elektrum’ları Nova Worlds güvencesinde olacaktır. Ayrıca bu kullanıcıların ilgilerine teşekkür etmek için, yeni açılacak sunucuda oyuncuların almış olduğu toplam Elektrum miktarı, “2 Katı” ile kendilerine iade edilecektir.

“Tahliye Etkinliği” ile ilgili tüm detaylar için buraya tıklayınız!

Geri Sayım Başladı!

Yeni sunucu, geliştirilmiş oynanabilirlik, giderilmiş oyun hataları ve özel süprizleri ile City of Steam Türkiye, oyuncularının karşısına çıkmak için sabırsızlanıyor. Daha geniş özelliklere sahip evcil hayvanlar, özel zırhlar ve oyuncuların istediği bir çok şey 17 Mayıs 2013 Cuma günü saat 16:00’da yeni sunucuda Steampunk severler ile buluşacak.

Metalin ve buharın hüküm sürdüğü bu mekanik evrene katılmak için buraya tıklayınız!

Nova Worlds

City of Steam‘in Dünya Lansmanı ile Türkiye’deki oyuncularla buluşan ve “Yeni Dünyalar” anlamına gelen Nova Worlds, Türkiye’deki en yeni oyun portalı olarak yüksek kalitede %100 Türkçe hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş uluslar arası oyun platformudur. www.novaworlds.com

DAO Games

Oyuncu ruhundan anlayan ve eski oyuncular tarafından kurulmuş olan, Dubai merkezli DAO Games, Nova Worlds oyun portalı aracılığı ile oyunculara yüksek kalitede, yenilikçi ve ücretsiz bir oyun hizmeti vermeyi hedefliyor. www.daogames.me

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.000


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı