Crytek ve Kinguin’den Sürpriz İşbirliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Crytek ve Kinguin'den Sürpriz İşbirliği Poster
Crytek ve Kinguin'den Sürpriz İşbirliği Poster

Yerli kardeşlerin kurduğu dünyaca ünlü oyun geliştiricisi Crytek, Kinguin ile yaptığı anlaşma ile artık oyunlarını doğrudan oyunculara sunacağını duyurdu. Bu büyüklükte resmi mağaza açan ilk şirket olan Crytek, Hunt: Showdown'ı ve Ryse: Son of Rome'u doğrudan satışa başladı.
Faaliyet Tarihi:
20.03.2018

Dijital oyun marketi Kinguin, Far Cry ve Crysis serileriyle tanınan Crytek ile anlaştığını duyurdu. Anlaşma kapsamında Crytek kendi oyunlarının Kinguin.net’teki resmi satıcısı olacak ve oyunlarının satış fiyatını kendi başına belirleyecek.

Geliştirdiği oyunları Kinguin’in milyonlarca kullanıcısına doğrudan sunma şansı yakalayan stüdyo, merakla beklenen oyunu Hunt: Showdown’ı ve Ryse: Son of Rome’u resmi hesabı üzerinden satışa sundu. Popüler markete eklenecek bir sonraki oyun ise VR platformlar için hazırlanan Robinson: The Journey olacak.

Crytek ile olan işbirliği Kinguin açısından önemli bir adım. Crytek dünya çapında başarı elde etmiş büyük stüdyolar arasında Kinguin.net’te resmi mağazasını açan ilk geliştirici oldu. Crytek ise böylelikle geliştirdiği oyunları hem platformun 6.5 milyon oyuncusuna doğrudan sunma ve oyunların fiyatlandırma politikasını tek başına belirleme imkânına kavuşmuş oldu.

Kinguin’in Kurucusu ve CEO’su Viktor Wanli Crytek’le olan işbirliğini şöyle değerlendirdi, “Kinguin’de daima oyun geliştiricilerinin kendilerini rahat hissedebilecekleri bir ortam yaratmayı hedefledik. Crytek gibi saygın bir stüdyonun da Kinguin’e katılması bu amacımızı gerçekleştirdiğimizin bir simgesi. Bu şartların diğer büyük geliştiriciler için de uygun olduğunun bir işareti. Kinguin’in kapılarının bizimle çalışmak isteyen tüm geliştiricilere açık olduğunu belirtmek istiyorum.”

İçerisinde Crytek’in geliştirdiği oyunların da yer aldığı 30 binden fazla oyun, yazılım ve oyun içi eşyaya avantajlı fiyatlarla sahip olmak için https://www.kinguin.net/ adresini ziyaret edin.

Toplam Okunma Sayısı : 1.896


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!