Dark Orbit’in Hezarfen Gemisi Yenilendi! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Dark Orbit'in Hezarfen Gemisi Yenilendi! Poster
Dark Orbit'in Hezarfen Gemisi Yenilendi! Poster

Uzay temalı popüler tarayıcı oyunu DarkOrbit büyük beğeni toplayan Türk tasarımı uzay gemisi Hezarfen'i yeniledi! Hem görsel hem de özellikler bakımından bir çok yeni özelliğe kavuşan Hezarfen hakkında detaylı bilgiyi haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
20.10.2014

İstanbul, 20 Ekim 2014: 2004 yılından bu yana Türkiye’nin en popüler uzay oyunlarından biri olmaya devam eden DarkOrbit Reloaded, ay yıldızlı “Hezarfen” gemisinin güncellenmiş tasarımı ile tekrar gündemde.

Galata Kulesi’den kendi tasarladığı kuş kanatlarıyla uçmayı başaran ilk insan Ahmet Çelebi ile ilişkilendirilen ve 27 Temmuz Pazar günü DarkOrbit oyuncuları ile buluşturulan Hezarfen gemisi tekrar mercek altına alındı. Türk uzay pilotlarının özel isteklerine kulak verilerek oluşturulan ve şanlı ay- yıldız ile baştan aşağı donatılan tasarım DarkOrbit severler tarafından tam not aldı.

Hezarfen tasarımını daha önceden temin etmiş olan oyuncular yenilenmiş tasarımın gücüne hemen kavuşurken, gelen yoğun talep üzerine diğer oyuncular için bugün itibariyle kısa süreliğine özel bir paket halinde satışa sunuldu.

Alışılagelmiş tasarımların aksine yalnızca görsel bir şölen sunmayıp tüm atışlarda hasar oranını arttıran ve daha fazla şeref puanı kazanımlarına olanak sağlayan tasarımın mevcut oyunculara coşku vereceği ve DarkOrbit uzay macerasını farklı bir yöne sürekleyerek yeni bir hedef kitleye ulaşacağı öngörülüyor.

Bigpoint Türkiye ofisinin dur durak bilmeden devam eden çalışmaları, önümüzdeki dönemlerde de ufukta bir sürü yenilik ve etkinlik gerçekleşeceğini müjdeliyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.375


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!