Dark Raid Robot Savaşları Yakında Çıkıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Dark Raid Robot Savaşları Yakında Çıkıyor! Poster
Dark Raid Robot Savaşları Yakında Çıkıyor! Poster

Yerli oyun firması Vector Games, P2P modelinde çıkardığı ilk oyunu olan Dark Raid'i teknik altyapı ve içerik yönüyle geliştirerek Dark Raid Robot Savaşları ismiyle free2play olarak oyun severlerin hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Robot Savaşlarında sizi bekleyen yenilikleri haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
-

Merhaba Usta Savaşçılar,

İlk oyunumuz Dark Raid’i sizlerin beğenisine yaklaşık 1.5 sene önce sunmuştuk. Bu zamana kadar oyunumuza karşı göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür ederiz. Sizlerin geri dönüşlerinden elde ettiğimiz veriler ile bugün çok daha iyi bir içeriğe sahip olan Dark Raid Robot Savaşları oyunumuzu çok kısa bir süre sonra yine siz değerli oyuncuların beğenisine sunacağız ve Dark Raid dünyasında bir çok yeniliğe şahit olacaksınız. Dark Raid Robot Savaşları için Playstation 4 ve Xbox One lisanslarını aldık. Yakın aralıklar ile oyunumuz PC versiyonu (Windows, Linux ve Mac) ve Xbox One versiyon olarak çıkartacağız.

Dark Raid Robot Savaşları‘ndaki Teknik Değişiklikler

Dark Raid Robot Savaşları oyunumuzda Unreal Engine 4 motoruna geçiş yaptık ve yüksek bir teknoloji kullandık.
• Geliştirilmiş AI (yapay zeka) sistemilerini bol miktarda kullandık ve yapay zekayı çok ileri noktalara götürdük.
• Yeni silah sistemi geliştirdik.
• Oyunumuzda kullandığımız en büyük özelliklerden birisi FPS olarak oynanırken tek bir tuşa basarak TPS formatına dönebiliyor olması.
• Yüksel kalite Post-Process ve Shaderlar kullanıldı ve oyun grafikleri gözle görülür şekilde yüksek kalitelere çıkartıldı.

Toplam Okunma Sayısı : 3.799


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!