DarkOrbit Türkiye Büyük Finali Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
06.06.2015

DarkOrbit Türkiye Büyük Finali; 8 finalist takımın nefesleri kesecek maçları ile 6 Haziran Cumartesi 2015 tarihinde Beşiktaş Adeks Cafede!

Türkiye’nin en sevilen MMORPG oyunlarının başında gelen ve 2014 yılında oyun severlerin “En İyi Tarayıcı Tabanlı Oyun” ödülüne layık gördüğü DarkOrbit‘in; Türkiye Büyük Finaline davetlisiniz. Mayıs ayı başında Ankara ve İstanbul’da gerçekleşen internet kafe elemelerinden sonra 6 farklı sunucuda gerçekleşen sunucu elemeleriyle belirlenen finalist takımlar büyük finalde kozlarını paylaşacaklar. İlk 3 takımın değerli para ödülü almaya hak kazanacağı büyük finalde toplam 8 takım kıyasıya mücadele edecek.

1. Olan Takıma toplamda tam 10.000 TL
2. Olan Takıma toplamda tam 5.000 TL
3. Olan Takıma toplamda tam 2.500 TL

Oyuncuların büyük ilgi gösterdiği bu şampiyona için özel bir şampiyona haritası tasarlandı ve özel donanımlı gemiler oluşturuldu. İki rakip takımın birbirlerine karşı vereceği hayatta kalma mücadelesi herkesin nefesini kesecek. Takım liderleri kıyasıya bir savaşın içine pilotları sürüklerken karşılaşmaları izlemeye gelen oyuncularda bu muhteşem çarpışmaları izleme keyfinin yanı sıra süpriz hediyeler de kazanacaklar.

DarkOrbit Türkiye ekibinin bizzat ev sahipliği yapacağı büyük final görkemli bir topluluk buluşmasına da sahne olacak. DarkOrbit Türkiye yöneticileri, oyun görevlileri ve yüzlerce DarkOrbit tutkunun katılacağı bu müthiş finale tüm oyun severler davetlidir!

Katılamayanlar üzülmesin! Büyük finalin tüm karşılaşmaları ve etkinlik alanından yapılacak canlı yayını DarkOrbit Türkiye Twitch kanalı üzerinden takip edebilir ve büyük heyecan ortak olabilirsiniz!

Bu müthiş finalde sende yerini al ve DarkOrbit Türkiye Şampiyonuyla yakından tanışma fırsatı elde et!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.617


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!