DarkOrbit Türkiye Şampiyonası Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
DarkOrbit Türkiye Şampiyonası Başlıyor! Poster
DarkOrbit Türkiye Şampiyonası Başlıyor! Poster

Bigpoint'in sevilen uzay temalı tarayıcı oyunu DarkOrbit düzenlediği turnuva ile yaza hızlı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Özel bir haritada gerçekleştirilecek olan savaşlarda takımlar hayatta kalma mücadelesi verecek. 2 Mayıs'ta offline eleme maçlarıyla başlayacak olan turnuva hakkında detaylı bilgiyi haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
02.05.2015

Birbirinden iyi takımların kıyasıya mücadelesini içeren DarkOrbit Türkiye Şampiyonası, 2 Mayıs’ta Ankara – 3 Mayıs’ta İstanbul internet kafe elemeleriyle başlıyor!

Toplamda 6 Sunucu ve 2 Şehir elemesinden oluşan şampiyona, oldukça zevkli karşılaşmalara ev sahipliği yapacak. Her sunucudan 32 takımın yarışacağı bu şampiyonada bir takım 5 asil ve 2 yedek oyuncudan oluşmaktadır.

Ankara ve İstanbul elemelerine katılamayan oyuncular, Server elemelerine katılabilirler, böylece internet olan her yerden takımları ile birlikte savaşabilecekler. Sunucu elemeleri için tarihler;

– 9 Mayıs: TR1 – TR2
– 16 Mayıs: TR3 – TR4
– 23 Mayıs: TR5 – TR6
– 30 Mayıs: Sunucu Finalleri
– 6 Haziran: Türkiye Büyük Finali

Oyuncuların büyük ilgi gösterdiği bu şampiyona için özel bir şampiyona haritası tasarlandı ve özel donanımlı gemiler oluşturuldu. İki düşman klanın birbirlerine karşı vereceği hayatta kalma mücadelesi herkesin nefesini kesecek. Klan liderleri kıyasıya bir savaşın içine ordusunu sürüklerken karşılaşmaları izlemeye gelen oyuncularda bu muhteşem çarpışmaları izleme keyfinin yanı sıra süpriz hediyeler de kazanacaklar.

İlk elemelerin ardında finale kalacak olan 2 il şampiyonu takım ve 6 server şampiyonu takım BÜYÜK FİNAL’de TÜRKİYE ŞAMPİYONU olmak içi kıyasıya bir mücadeleye girecek. Bu zorlu karşılaşmaların ardından Başarılı olan 3 takımı büyük para ödülleri bekliyor.

1. Olan Takıma toplamda tam 10.000 TL para ödülü!
2. Olan Takıma toplamda tam 5.000 TL para ödülü!
3. Olan Takıma toplamda tam 2.500 TL para ödülü!

En güçlü oyuncuların bile zorlanacağı bu büyük organizasyona herkes davetlidir. Takımını oluştur ve hemen turnuvaya kayıt ol! Turnuva ile ilgili sorularınızı forumdan sorabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.129


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!