Deniz Seviyesinin 5000 Metre Üzerinde! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Deniz Seviyesinin 5000 Metre Üzerinde! Poster
Deniz Seviyesinin 5000 Metre Üzerinde! Poster

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming.net, bugün, Everest'in zor şartlarının üstesinden gelen yedi World of Warplanes oyuncusunun Everest tırmanışlarının detaylarını açıkladı. Yazının tamamına haber sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
22.11.2013

Dünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, bugün, Everest’in zor şartlarının üstesinden gelen yedi World of Warplanes oyuncusunun Everest tırmanışlarının detaylarını açıkladı.

Takım lideri Arseniy Gerasimenko: “Himalayalar’a ilk kez tırmanıyor olmamamıza rağmen bu tırmanış bizim için inanılmaz bir deneyimdi. Birçok zorlukla karşılaşmamıza rağmen engebeli ve zorlu yolları kat ederek gerçekten tatmin edici bir deneyime sahip olduk. Daha da fazlasını yapabilmek için dinlendik ve World of Warplanes oynadık.”

Rus ve Ukraynalı sıkı World of Warplanes oyuncuları ve hayranlarının bulunduğu grup nihayetinde bir aya varan sürede 5000 metreye varan yükseklikteki buzla örtülü tepeleri tırmandı. Grup, yeni uçuş aksiyon MMO’su World of Warplanes‘in resmi olarak çıkışını, Himalaya’nın zirvesine World of Warplanes bayrağı dikerek kutladı.

World of Warplanes Hakkında

World of Warplanes askeri muharebe havacılığının altın çağında geçen bir uçak savaşı MMO’sudur . Oyuncuları, asla bitmeyen bir hava hâkimiyeti mücadelesinin içine bırakan oyun, uçak tutkunlarının sanal pilotlar olarak kariyerlerini inşa etmelerine olanak sağlıyor. Oyuncular rozetlerini, hava egemenliğinin sadece hızlı tetik parmağına değil, koordine takım oyununa da ihtiyaç duyulduğu yoğun 15’e 15 çatışmalarda kazanıyorlar.

Oyuncular üç ana savaş uçağı sınıfından birini seçebiliyor: Düşmanlarıyla yakın it dalaşına girebilen hızlı savaş uçakları, ölümcül direkt saldırılara ve heybetli zırhlara sahip ağır savaş uçakları ve en ağır zırhlı kara hedeflerine bile etkili bombalar ve başka cephaneler taşıyabilen havadan karaya saldırı uçakları.

World of Warplanes ilk gününden itibaren Almanya, Sovyetler Birliği, ABD, Japonya ve Büyük Britanya’ya ait 100’den fazla araç bulunduracak. Her savaş uçağı silahlar, mermi tipleri, motorlar ve diğer uçak parçalarından oluşan isteğe göre düzenlenmeye elverişli birden fazla modüler konfigürasyona sahip. Bu parçalar oyunculara uçaklarını herhangi bir savaş durumuna veya rolüne uyarlamalarını sağlayacak şekilde birleştirilebilir ve eşleştirilebilir.

Wargaming Hakkında

Wargaming ödüllü bir online oyun geliştiricisi, yayıncısı ve aynı zamanda ücretsiz MMO pazarının liderlerinden biridir. 1998’de özel bir şirket olarak kurulan Wargaming, 15’in üzerinde oyuna ve Kuzey Amerika, Avrupa, Rusya, Asya ve Avusturalya gibi önemli bölgelerde 2200’ün üzerinde çalışana sahiptir.

Şu anda Wargaming 2011 Nisan’ında çıkmış ve dünya çapında 75 milyon oyuncusuyla iftihar eden, 20. Yüzyıl savaşına adanmış takım bazlı MMO’su World of Tanks’e, dünya çapında en merakla beklenen oyunlardan biri olarak anılmış World of Warplanes‘e ve 2014’te çıkması planlanan World of Warships’e odaklanmış durumda.
2012 Haziran’ında Wargaming bütün serileri tek portal altında toplayacak olan çevrimiçi savaş oyunculuğu evreninin merkez üssü Wargaming.net servisini duyurdu.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.103


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı