Dijital Oyun Geliştirme Eğitimleri Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
09.02.2019

04.02.2019 – Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve TED Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin (TEDÜSEM) işbirliği ile bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan Dijital Oyun Geliştirme Tasarım ve Dijital Oyun Geliştirme Yazılım programları, 9 Şubat’ta başlıyor.

Dijital Oyun Tasarımı alanında sektörün ihtiyacına yönelik insan kaynağının sağlanmasını amaçlayan ve beş ana başlıktan oluşan program, 4 hafta süreyle toplam 52 saatte tamamlanıyor. Bu programda katılımcılar, “Oyun Tasarımı”, “Modelleme ve Grafik Tasarım”, “Ses Tasarımı”, “Hukuki Konular ve Monetizasyon” gibi modüllerin yanında bir de bitirme projesine imza atarak öğrendiklerini hayata geçirme fırsatı bulacaklar.

Yazılım programına katılmayı tercih eden öğrenciler ise temel oyun tasarımı eğitiminin yanı sıra “Unity ile Oyun Motoruna Giriş”, “Sanal Gerçeklik ve Kullanıcı Tecrübesi” gibi eğitimler görecek ve tıpkı Tasarım programında olduğu gibi bir bitirme projesine imza atacaklar.

TOGED’e bağlı şirketlerde üst düzey çalışanların ve TED Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinin eğitmen olarak görev alacakları programa katılıp bitirme projesini başarıyla tamamlayanlara TEDÜSEM tarafından TOGED işbirliğinde başarı belgesi verilecek.

Eğitimler, hafta sonları Kolej semtindeki TED Üniversitesi Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi almak, bitirilen projeleri görmek, ve online kayıt işlemleri için sem.tedu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim: TED Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi
Tel: 0(312) 585 01 39/0(312) 585 02 71
E-mail: elcin.cengiz@tedu.edu.tr
Web: https://sem.tedu.edu.tr/

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.359


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!