DK Online Kapalı Betaya 20.000 Kişi Başvurdu! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
14.10.2013

Oyun severlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan DK Online, 21 Ekim’de kapalı beta sürümünde açılıyor.

Geri sayım başladı! DK Online – Online Oyun ve MMORPG Game sektöründe inanılmazı başardı. Şu an 20.000 MMORPG oyuncusu, başvuruları doğrultusunda kendilerine gönderilen “Account” (ID – Password) bilgileriyle açılış gününü heyecanlı bir şekilde bekliyor. Yoğun talep karşısında DK Online ‘nın Türkiye sunucusu Rise Game elbette ki isteklere cevap vermekte gecikmiyor. Tradisyonel fakat yepyeni bir vizyon doğrultusunda yapılandırılan oyun mantığına ek olarak getirilen sıra dışı taktikler ile dur durak bilmeyen PVP savaşları hayli ilgi çekici olurken daimi olarak güncellenen oyun üslubu, klişelerin ve rutinleşmenin önüne geçiyor. Böylelikle de hem oyuncuları sürprizler bekliyor hem de online oyun severler eğlencede zirveye ulaşıyor.

Ar-Ge yetkilileri: “Patch’ler yolda.”

DK Online ‘nın geliştiricileri hatalara yer vermiyor. Araştırma ve Geliştirme uzmanları oyundaki en küçük hataları dahi görmezden gelmeyerek hareket ediyor. Bu sebepten dolayı da güncellemelerin her zaman olabileceğinin müjdesini veriyorlar. Yeri geldiğinde devasa haritaların daha da genişletilebileceğini; oyuna yepyeni Item’ler, Quest’ler ile Boss ve Monster’ların eklenebileceğini rahatlıkla söylüyorlar. Aynı zamanda da gerçekten oldukça zorlu ama her açıdan başarılı bir işin altına imza attıklarını rahatlıkla belirten Ar-Ge yetkilileri, oyunculara DK Online ‘nın içerisinde sınırsızlığa ulaşan bir onlineoyun mantığı sunulacağının altını çiziyorlar.

“KS yok! Hile yok! Lag yok!”

Game Master’lar oyunun içerisinde olacaklar. Amerikan ve Avrupai MMORPG game ve online oyun kültürü çerçevesinde hareket edilecek. Bu da oyuncuları eğlence faktörünü devre dışı bırakan etmenlerden arındıracak. Aylardır devam eden oyun içi düzenlemeler, iş planı ve senaryo iyileştirmeleri, başarılı sonuçlar doğurdu. DK Online gerek yazılım yönüyle 7/24 denetlenecek -ki böylelikle dıştan gelebilecek olası “cheats uygulamaları” sonuçsuz bırakılacak-gerekse de daimi online olan GM’ler sayesinde oyuncuları oyundan bezdiren KS ataklarının önüne set çekilecek. Akabinde Lag gibi problemlerin asla yaşanmayacağını belirten Rise Game yetkilileri, Server’ların doluluk oranına da devasa makinelerle altın dokunuşlar yapılarak çözüm getirildiğini söylüyorlar. Donma, oyuna girememe ve kitlenme sorunları DK Online da yer almayacak ve daimi yenilenen oyun içi aksiyon planı, olağanüstü “online oyun” mantığı içerisinde adından hayli söz ettirecek.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.165


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı