DK Online Türkiye Kapalı Beta Testi Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
24.06.2013

Mart 2013’te geliştirici firma SG Internet ile yaptığı anlaşma sonucunda DK Online‘ın Türkiye haklarını aldığını duyuran Rise Game, yaklaşık 4 ay süren yoğun bir geliştirme süreci sonunda lokalizasyon ve Türkçeleştirme çalışmalarında sona gelindiğini oyun severler ile paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

24 Haziran Pazartesi günü kapalı beta testiyle start verecek olan DK Online, test sürecine sadece beta anahtarı sahibi olan kullanıcıları kabul edecek. 21 Haziran’dan itibaren dağıtılmaya başlayacak olan sınırlı sayıdaki beta anahtarlardan alan oyuncular DK Online‘ı yenilenmiş içeriği ve Türkçe dil desteğiyle ilk kez oynama şansına sahip olacak.

Bu fırsatı kaçırmamak ve DK Online Türkiye’nin ilk oyuncuları arasında yer almak için geç kalmadan beta kaydınızı yaptırmayı unutmayın!

DK Online’a kayıt olmak için buraya tıklayın.

DK Online hakkında

SG Internet & RPG Factory tarafından geliştirilen DK Online oyunu, RvR/PVP temelli 1.sınıf bir rol yapma oyunudur.
Litos adlı fantastik bir dünyada geçen oyunda, oyuncular, Kadim Ejderha Şövalyeleri’nin adımlarını izleyerek, Litos dünyasının halklarına yıkım getirecek şeytani Ejderha Kharvag’ı durdurmaya çalışacaklar.
PvP temelli oyun, kazananın, birliği için ödül elde edebileceği, büyük çaplı birlik savaşları ve kale kuşatmalarına sahne olacaktır.

Önemli ve benzersiz özellikler:

Seçim Sistemi: Dini Lider veya İmparator olarak dünyanın siyasetine şekil verecek güce sahip ol.
Dönüşüm Sistemi: Değişik canavar şekillerine bürün. Sadece görüntünün değişmesiyle kalma, güçlerini arttır ve değişik saldırı şekillerine sahip ol.
Sunucu Seçimi: Oyun tarzınıza göre, normal ya da zorlu sunucu seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Normal sunucular nispeten daha az PvP temelli oyun tarzına izin verirken, Daha zor (hard core) sunucuları doğrudan PvP destekleyen bir oyun tarzına sahiptir.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.101


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı