Dragon Mania Efsaneleri’nden Özel Etkinlik | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Dragon Mania Efsaneleri'nden Özel Etkinlik Poster
Dragon Mania Efsaneleri'nden Özel Etkinlik Poster

Mobil oyun Dragon Mania Efsaneleri'nde Gameloft ve CARE ile gücünüzü birleştirmeye hazır mısınız? "Birlikten Kuvvet Doğar" etkinliği tüm oyuncuları yoksulluğa karşı savaşa davet ediyor. Ejderlerinizin seviyesini yükselterek yapılan bağış miktarına katkıda bulunabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
08.04.2019

İstanbul, 8 Nisan 2019 – Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncılarından Gameloft, “Birlikten Kuvvet Doğar” özel etkinliğinin Google Play, App Store ve Microsoft Store’dan indirilebilen Dragon Mania Efsaneleri‘nde bugün başladığını duyurdu. En az 50,000$ toplanması hedeflenen bu sosyal sorumluluk etkinliğinin gelirinin tamamı, CARE organizasyonuna bağışlanacak.

“Birlikten Kuvvet Doğar” etkinliği oyunculara Dragon Mania Efsaneleri’nde özel yeni ejderler sunarken, aynı zamanda oyuncuları daha iyi bir dünya için katkıda bulunmaya davet ediyor.

Oyuncular, 8-18 Nisan tarihleri arasında favori influencer’larını oylayacak ve bu etkinlik için özel tasarlanmış eşsiz ejderlerin kilidini açabilecekler. Influencer’ların aldığı oylar ne kadar fazla olursa ejderleri o kadar güçlü olacak ve CARE’e yapılacak bağış da aynı oranda artacak. Dahası, oyuncular lider tablosunda yükselerek iki özel CARE ejderinin de kilidini açabilecek ve bu etkinlikte elde edilebilecek.

“Birlikten Kuvvet Doğar” bağış etkinliğine katılmak için Dragon Mania Efsaneleri’ni buradan indirebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.203


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!