Dragon’s Prophet Avrupa’da | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Dragon's Prophet Avrupa'da Poster
Dragon's Prophet Avrupa'da Poster

MMORPG oyunu Dragon's Prophet açık beta test yayınına başlıyor. Infernum tarafından yayınlanan Dragon's prophet'te 300'ün üzerinde ejder ve uçan adalar gibi fantastik ögeler yer almakta. Sitemizden Dragon's Prophet'e kayıt olarak açık beta testinde yer alabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
30.05.2013

Infernum’un merakla beklenen MMORPG oyunu Dragon’s Prophet bugün (30.05.2013) Avrupa’da açık beta test yayınına başlıyor. Etkileyici bir videoyla açık beta sürecini duyuran Dragon’s Prophet‘in test süreci hakkında detaylı bilgiyi yazının devamında bulabilirsiniz.

Berlin, 29 Mayıs 2013: Beklenen gün nihayet geldi: Infernum Productions uzun zamandır beklenen Fantezi MMORPG Dragon’s Prophet‘in açık betası için yarın start düğmesine basacak. Saat 15.00 itibarı ile yakalanılmayı ve ehlileştirilmeyi bekleyen 300’ün üzerinde fantastik ejderhası ile birlikte oyuncuları eğlenceli ve geniş kapsamlı bir oyun dünyası bekliyor olacak. Şimdiden yüzbinlerce oyuncu ve iki bin lonca açık betayı dört gözle bekliyor. Founder’s Pack sahipleri hatta bugün itibarı ile Auratia’da ejderha avına çıkabilir ve Uçan Adalar’da (Floatin Islands) evlerinin temel taşlarını oluşturabilirler. Bugün yayınlanan fragman ise etkileyici ejderhaların Avrupa’yı nasıl fethettiğini gözler önüne seriyor.

Fantezi MMORPG, resmi yayına dek topluluğun desteği ile düzenli aralıklarla gelişecek ve sürekli eklenen güncelleme, eklenti ve yamalarla daha da büyüyecek. İlk içerik paketi açık beta ile birlikte şu ana dek araştırılmamış bir bölgeyi de açacak. Oyuncular artık yeni bir başlangıç bölgesi daha seçebilir: Puretia. Burada onları bilinmeyen tehlikeler ve mücadeler selamlıyor olacak. Karşıtlıkların bölgesi Puretia, karmaşık su değirmenleri olan devasa şelaleler, havada savaşan etkileyici hava gemileri ve tehlikeli bir volkan arazisi içerir. Oyuncuları derin ve tehlikeli uçurumlardan yeni başkent Arboran’a uzanan bir yol macerası kapıda!

Bütün maceraseverler resmi siteden kayıt olabilir ve istemciyi (client) hemen indirebilir.
Macera şimdi başladı, haydi ejderhalara!

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.209


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı