Dragon’s Prophet Infernum’da! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Dragon's Prophet Infernum'da! Poster
Dragon's Prophet Infernum'da! Poster

Runewalker tarafından geliştirilen MMORPG oyunu Dragon's Prophet'in Avrupa ve Türkiye'deki pazarlama ve yayın hakları Infernum tarafından alındı. Dragon's Prophet'in önümüzdeki sene önce Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde yayınlayacak.
Faaliyet Tarihi:
26.11.2012

Geliştirici Runewaker ile Dragon’s Prophet İçin Yayın Sözleşmesi İmzalandı

Berlin, 26. Kasım 2012: Berlin menşeli yayıncı Infernum ve “Runes of Magic” ile tanınan geliştirici Runewaker Entertainment Fantasy MMORPGDragon’s Prophet” için lisans anlaşması imzaladı. Free-to-Play oyunun Avrupa ve Türkiye için pazarlama hakkına sahip olan Infernum, henüz hazırlık aşamasında olan çevrimiçi oyunu önümüzdeki sene önce Almanca, İngilizce ve Fransızca dillerinde yayınlayacak. Diğer diller ise hazırlık aşamasında.

Bilhassa içerik ve özellikler açısından Free-to-Play sektörüne yepyeni standartlar getiren ve aynı zamanda klasik bir MMORPG’nin bütün vasıflarını birleştiren Dragon’s Prophet aynı zamanda onun evrimini gözler önüne seriyor ve oyuncularına epik bir macera sunuyor!

Runewaker ve Infernum yönetiminin işbirliği uzun bir geçmişe dayanıyor. Infernum CEO’su Andreas Weidenhaupt: “2008 senesinde lisansını aldığım ve Frogster ile pazarladığım Runewakers’in ilk oyunu olan “Runes of Magic” dünya çapında bir başarıya ulaşmış olup çok sayıda ödül almış bir MMO’dur. Dragon’s Prophet ile bir sonraki dev MMO’yu geliştiren Runewakers ile bu başarı hikâyesini tekrarlayacağımıza inanıyorum. Dragon’s Prophet‘in lisansına sahip olmak çok gurur verici ve Runewaker’in Infernuma olan güveni de bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu gözler önüne seriyor.”

Runewaker CEO’su John Tang: “Infernum’un deneyimli ve tutkulu ekibinin Dragon’s Prophet‘i Avrupa pazarında başarıyla yükselteceğine inanıyorum. Topluluk gelişimine yönelttiği odak ve mevcut bağlantısı ile oyuncu, yayıncı ve geliştirici ilişkisini daha da derinleştirebileceğimize inanıyor ve yenilikçi ve etkileyici bir sanal dünya yaratıyoruz. Infernum ile çalışmaktan ve oyunculara eşsiz bir dünya sunmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Dragon’s Prophet ilk günden itibaren geniş bir içerik ile karşımıza çıkacak. Oyuncular ejderha sistemi ile yüzlerce ejderha yetiştirebilir, eğitebilir ve donatabilir. Oyuncular ayrıca simbiyotik bağlantılar sayesinde özel ejderha skillerinden faydalanabilir, onların üzerinde uçabilir ve hem havada hem de karada onlarla birlikte savaşabilir. Alan ve kaynaklar uğruna verilen sunucular ötesi lonca savaşları içeren Frontier ve Housing sistemi ve aksiyon bazlı dövüş sistemi de MMO oyuncusunun kalbini tam on ikiden vuracak.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 6.168


Yorumlar

1 yorum yapıldı
Yorum Yaz!