Dragon’s Prophet Kapalı Beta Sürprizi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Dragon's Prophet Kapalı Beta Sürprizi Poster
Dragon's Prophet Kapalı Beta Sürprizi Poster

Dragon's Prophet kapalı betaya sürpriz hediyeler ile başlıyor! Başarılı geçen alfa testlerinin ardından kapalı beta testleri için hazırlıklara başlayan ekip, test sürecine katılacak oyuncular için oyunda işlerini kolaylaştıracak farklı özelliklerde 2 adet ejderha yumurtası hediye ediyor.
Faaliyet Tarihi:
15.09.2015

Ntroy yayımcılığında Türkçe dil desteğiyle oyun severler ile buluşmaya hazırlanan MMORPG oyunu Dragon’s Prophet‘te kapalı beta testleri için hazırlıklar başlarken beta katılımcıları için sevindirici bir duyuru da yapıldı. Bu duyuruya göre Kapalı Beta için Ön kayıt yaptıran bütün kullanıcılara 2 adet Ejderha yumurtası verilecek.

Hediye olarak verilen ejderha yumurtalarından bir tanesini hemen oyuna girer girmez kırarak çıkan ejderha ile gökyüzünü fethedebileceksiniz. Diğer ejderha ise biraz daha zahmetli, onun yetişmesi ve yumurtadan çıkacak seviyeye gelmesi için 3 gün beklemeniz gerekiyor ve doğal olarak bu ejderha ilk ejderhadan daha yetenekli olacak.

Bu ejderhalara sahip olmak için yapmanız gereken şey ise oldukça basit, Dragon’s Prophet‘e kapalı beta test tarihinden önce kayıt olmak ve teste katılmak. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Dragon’s Prophet kayıt ol.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 3.105


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı