Dragon’s Prophet’e Yeni Yama ve Etkinlik | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
03.07.2013

Mazinin Gölgesi

Dragon’s Prophet’de yeni yama ve bulmaca etkinliği

Yayıncı Infernum, Fantasy-MMORPG Dragon’s Prophet’e dahil ettiği ek içerik ve oyun mekanizmalarına eklediği yeni uyarlamaların ardından, oyuncularını ilk oyun içi etkinliğe davet ediyor. İkinci ejderha savaşında yaşamını yitiren Warthorne’un anısına düzenlenen Antik Gölge Festivali, aynı zamanda Auratia halkının kahramanına bir saygı duruşudur. Sevenlerinin tehlikeli bir yolculuğa çıktığı bu oyun içi etkinlikte bütün katılımcılar 3 Temmuz Çarşamba – 17 Temmuz Çarşamba arası çözdükleri bulmacalar ile hem değerli hediyeler kazanabilir hem de çok özel bir unvanın sahibi olabilir.

Önümüzdeki hafta Auratia’ya hakim olacak kış mevsimi ise beraberinde getirdiği içerik eklentisi 1.1. ile oyunculara üç yeni dungeon ve çok sayıda yenilik içeren buzlu bölge “Kış Seli”ni sunacak. Bunların yanı sıra yepyeni ekran görüntüleri sayesinde Dromer Xion, Cellat Tarsheed ve Yodrak Elkcrown isimli bosslar da teşhir ediliyor.

Yayıncı şirketin Türk kullanıcılar için bir de küçük sürprizi var. Tanınmış YouTube’cu Servet Carey, Türk Dragon’s Prophet oyuncularına özel çektiği serinin yanı sıra Infernum çalışanları ile birlikte bir de Türkçe rehber hazırladı. Sol bölümdeki video alanında rehberi izleyebilirsiniz.

Ek olarak maksimum seviye sınırı da 70’e yükseldi ve ejderhalar için yeni dövüş komutları eklendi. Oyuncuların gönüllerince tasarlayabileceği üçüncü housing seçeneği olan adalar da oyuna dâhil oldu.

Önemli bağlantılar:

FacebookTwitterYouTube

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.986


Yorumlar

1 yorum yapıldı
  • mudtsfs says:

    oyunu türkceleştirin gelleim kardeş aylardır oyununun turkceleşmesını beklıyorum yapın şu işi patlama görün