Dungeon Hunter Champions Ön Kayıtlar Açıldı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
15.03.2018

İstanbul, 14 Mart 2018 – Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, akıllı telefon ve tabletlerdeki en popüler Hack’n’Slash serisi Dungeon Hunter’dan esinlenen, yeni Dungeon Hunter Champions oyununun yakında yayınlanacağını duyurdu. Tüm dünyadan oyuncular hemen ön-kayıt yaptırarak, özel eşyalar ve 15 farklı şampiyon kazanma şansı yakalayabilecekler.

Dungeon Hunter Champions, oyunun hayranlarına, Dungeon Hunter’ın devasa evrenindeki serüvenlerinde yeni yolları keşfetmelerinin yolunu açıyor. Oyunun büyüleyici hikaye kurgusu, büyük bir çoklu evren ortamında, yeni dünyaların keşfini anlatacak. Oyuncular, eşsiz bir görsel deneyimle, Valenthia’nın kurak topraklarındaki Dragon Sanctuary’den, Slammed dünyasındaki stadyuma kadar, uzak boyutlar arasındaki yeni birçok dünya arasında yolculuk edecekler.

Oyuncular, ister hikaye modunun destansı serüvenlerinde maceraya atılacak, isterse 5v5 gerçek zamanlı çok oyunculu rekabetin içerisinde rakipleri ile kıyasıya mücadele edecek. 250’den fazla şampiyonla kendi takımlarını oluşturabilecek ve çokluevrenin her köşesinde savaşabilecek.

Gameloft Pazarlama VP’si Damien Marchi, “Bu Dungeon Hunter serisi için yeni bir yön.” diyor ve ekliyor; “Dungeon Hunter Champions, yüzlerce oynanabilir karakter, orijinal bir sanat yönetmenliği, muhteşem ortamlar ve eşsiz bir hikaye eklerken, aynı zamanda hayranların sevdiği tüm başarılı özelliklere sahip. Dungeon Hunter Champions, Dungeon Hunter serisini seven milyonlarca hayrana, bu eşsiz evreni farklı bir tatta deneyimleme fırsatı sunuyor.”

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.697


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!