Dünya Şampiyonasını Seyret Ödülleri Al! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Dünya Şampiyonasını Seyret Ödülleri Al! Poster
Dünya Şampiyonasını Seyret Ödülleri Al! Poster

Ücretsiz Hearthstone kart paketleri kazanma fırsatı sizi bekliyor! 25 Nisan'da başlayacak olan Hearthstone Dünya Şampiyonasını Twitch üzerinden seyrederek Rise of Shadows kart paketi ve klasik kart paketi kazanma şansı elde edebilirsiniz. Detaylar ve kurallara haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
19.04.2019

18.04.2019 – HCT (Hearthstone Championship Tour) 2019 Dünya Şampiyonası, 25 Nisan’da Amerika, Asya Pasifik, Çin ve Avrupa’nın en iyi 16 Hearthstone oyuncusuyla Taipei’de başlıyor! Şampiyonluk turnuvasında yer alan yarışmacılar Hearthstone 2019 Dünya Şampiyonu olmak ve 1.000.000$ değerindeki toplam ödül havuzundan pay alabilmek için kıyasıya mücadele edecekler.

Şampiyonunu Seç Ödülleri Kap!

Şampiyonunu Seç (Choose Your Champion) etkinliği 2019 Dünya Şampiyonası’nda da sizlerle olacak. Yapacağınız şey çok basit. Şampiyonadaki 16 yarışmacı arasından favorinizi belirleyin ve onlar maç kazandıkça siz de bedava Hearthstone kart paketleri kazanın!

Favorinizi belirlemek ve bedava kart paketleri kazanma şansı için tıklayın.
Linki takip edip yarışmadaki favorinizi belirleyerek bile 1 adet bedava Rastakhan’s Rumble paketi kazanacaksınız. Seçtiğiniz yarışmacı her maç kazandığında yeni bir bedava kart paketi Hearthstone hesabınıza eklenecek. Kazandığınız hediye paketlerinin şampiyona bittikten 1 hafta sonra hesabınıza geleceğini hatırlatalım. Son olarak, bu fırsattan yararlanabilmek için 24 Nisan 18:30 PDT’ye (Türkiye saatiyle 25 Nisan sabah 04:30) kadar favori yarışmacınızı yukarıda verdiğimiz linkten belirlemeniz gerekiyor.

Twitch Hediyeleri Kazanma Fırsatı

Bedava kart paketi kazanma fırsatları bununla bitmiyor! HCT 2019 Dünya Şampiyonası’nı Twitch üzerinden seyredenler de kart paketleri kazanma şansı elde edecekler. Aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Twitch üzerinden en az 4 saat boyunca yayını izleyenler, 1 adet Rise of Shadows kart paketi kazanacaklar. Ayrıca her saat seyirciler arasından gelişigüzel seçilecek 1500 şanslı kişi 1 adet bedava Klasik (Classic) kart paketi kazanacak.

Twitch paketlerini kazanabileceğiniz tarih ve saatler şöyle:
– 25 Nisan, 05:00-13:00
– 26 Nisan, 05:00-13:00
– 27 Nisan, 05:00-13:00
– 28 Nisan, 05:00-13:00

Aşağıdaki kanallar üzerinden yarışmayı takip ederek hediyeleri kazanabilirsiniz:
– PlayHearthstone
– PlayHearthstoneFR
– PlayHearthstoneRU
– HearthstoneZHTW
– PlayHearthstoneKR
– PlayHearthstoneJP

Battle.net Hesabınızı Twitch Hesabınıza Bağlayın

Hediyeleri kazanma şansı elde etmeden önce Twitch.tv hesabınızla Blizzard Battle.net hesabınızı birbirine bağlamanız gerekiyor. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şöyle:
– Twitch.tv hesabınıza giriş yapın ya da yeni bir hesap yaratın
– Hesabınıza giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan hesap adınıza tıklayın ve açılan menüden Ayarlar’ı seçin
– Üstte yan yana gördüğünüz seçenekler arasından Bağlantılar’a tıklayın
– Bağlantılar arasında Battle.net’i bulun ve bir bölge seçtikten sonra Bağlan butonuna tıklayın
– Hesaplarınızı bağlarken ödülleri kazanmak istediğiniz hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun

Twitch ödülleriyle ilgili resmi kuralları buradan okuyabilirsiniz. Ayrıca HCT 2019 Dünya Şampiyonası sayfamızı, Twitter, Facebook, YouTube hesaplarımızı ve Twitch.tv/PlayHearthstone adresindeki canlı yayın boyunca #HCTWorldChampionship hashtag’ini takip etmeyi unutmayın.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.117


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!