DYING: Reborn’de VR İle Korku Vakti! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
DYING: Reborn'de VR İle Korku Vakti! Poster
DYING: Reborn'de VR İle Korku Vakti! Poster

Oasis Games tarafından yayın hakları satın alınan VR destekli evden kaçış ve bulmaca oyunu DYING: Reborn'de korku dolu saatler geçirmeye hazır mısınız? PlayStation platformu için İngilizce, Japonca ve Çince dil desteğiyle çıkan oyun hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
14.03.2017

08.03.2017 – Oasis Games bugün yaptığı bir açıklamayla PlayStation®VR, PlayStation®4 ve PlayStation®Vita platformları için yayınladıkları yeni korku temalı evden kaçış oyunu DYING: Reborn’u duyurdu. Oyunun başında kendimizi hafızamızı tamamen kaybetmiş olarak kapalı bir odada buluyoruz. İçinde bulunduğumuz ortamdan kaçmak için etrafı dikkatlice araştırmamız, ipuçlarını toplamamız ve karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor.

3D tasarımlarının gerçeğe yakınlığı dikkat çeken oyunda yer alan her eşya, ses ya da makine bir ipucuna işaret ediyor olabilir. Dolayısıyla gözümüzü kelimenin tam anlamıyla dört açmamız ve hiçbir detayı atlamamamız gerekmekte. Çözdüğümüz her bulmaca, kilidini açtığımız her kapı hafızamızdan bir parçayı daha kazanmamızı ve oyunun sırlarını keşfetmemizi sağlıyor.

DYING: Reborn Çin’in önde gelen geliştiricilerini bir çatı altında toplayan Nekcom tarafından geliştirildi. Geliştirici ekip daha önce birçok AAA konsol oyununda çalışmış, Electronic Arts ve Activision Blizzard gibi önemli stüdyoların prodüksiyonlarında yer almış oldukça deneyimli bir takım.

DYING: Reborn’u hemen satın almak ve korkuyu iliklerinize kadar hissetmek için oyunun Playstation Store sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Toplam Okunma Sayısı : 2.463


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!