E-Game Show Başlıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
E-Game Show Başlıyor! Poster
E-Game Show Başlıyor! Poster

Ankara Kalkınma Ajansı ve DOGED (Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği) işbirliği ile 16 bağımsız oyun geliştirici, oyunlarını 20 - 24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankara'daki ATO Congresium kongre ve sergi sarayında düzenlenecek olan E-Game Show'da sergileyecek.
Faaliyet Tarihi:
20.05.2015

Ankara Kalkınma Ajansı ve DOGED (Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği) işbirliği ile 16 bağımsız oyun geliştirici, oyunlarını 20 – 24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Ankarada’ki ATO Congresium kongre ve sergi sarayında düzenlenecek olan E-Game Show’da sergileyecek.

Bağımsız Oyun Geliştiriciler Ankara’da Sahneye Çıkıyor

19.05.2015 – Her geçen gün gelişen ve ülkemizin katma değerli ihracat kalemleri içinde önemini göstermeye başlayan oyun geliştirme sektörü, henüz kariyerinin başındaki geliştirici ve stüdyolara destek olmaya devam ediyor. Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği’nin organizasyonu ve Ankara Kalkınma Ajansı’nın sponsorluğunda, bağımsız oyun geliştiriciler eserlerini E-Game Show’da ücretsiz olarak sergileyecekler.

20 – 24 Mayıs tarihleri arasında Ankara Congresium’da düzenlenecek olan E-Game Show Oyun Yazımları ve Donanımları Fuarı’nda yer alacak olan bağımsız geliştiricilerin listesi şöyle: Amelos Interactive, Aslan Game Studio, Azman Games, Galavalomka, gamebra.in, GameLooper, MagicLab, Old Town Entertainment, Ömer Öner, Picadio, QuarkUp, Root Games, Samed Sivaslıoğlu, Sleepy Bug, Torreng ve XcraftGames.

23 Mayıs Cumartesi günü oyun sektöründe uzman akademisyenlerin katıldığı panel programına ve Gameloading: Rise of the Indies filminin gösterimine de ev sahipliği yapacak olan fuarda, bağımsız geliştiricilerimiz oyunlarını tanıtma imkânı yakalarken, oyunculardan birebir görüş alma şansı da bulacaklar.

Toplam Okunma Sayısı : 2.649


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı