Echo of Soul Phoenix 2.0 Geliyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Echo of Soul Phoenix 2.0 Geliyor! Poster
Echo of Soul Phoenix 2.0 Geliyor! Poster

TAM Game tarafından yayımlanan Türkçe MMORPG oyunu Echo of Soul (EOS), Phoenix 2.0 sürümüyle 20 Aralık 2017 tarihinde oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni versiyonla birlikte gelecek olan tüm yeniliklere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
20.12.2017

05.12.2017 – Seslendirmesinden metinlerine, GM’inden desteğine kadar Türkiye’nin yegâne %100 Türkçe MMORPG oyunu Echo of Soul, merakla beklenen güncellemesini nihayet duyurdu. 2017 Haziran ayında oyuncularıyla buluşan EOS, kısa bir süre sonra Türkiye’deki etkin MMORPG kitlesine ev sahipliği yapmaya başladı. Açıldığı günden beri TAM Game’in de oyuna ekleme gayretinde olduğu Phoenix 2.0 güncellemesi 20 Aralık 2017 tarihinde yapılacak bakımla beraber EOS severler ve Türkiye’deki bütün MMORPG tutkunlarıyla buluşacak.

Echo of Soul Phoenix 2.0 İle Yeni Bir Deneyim

Yeni raidler, yeni zindanlar, 80’e yükseltilen seviye sınırı ve tabii ki merakla beklenen yeni sınıf Şövalye güncellemenin göze çarpan en büyük unsurları.

Oyuncularının isteklerini de değerlendiren TAM Game, gelen talepler doğrultusunda oyuna katkısı olacak birçok yeniliği Phoenix 2.0’la birlikte oyuna ekleyecek. Karakterler arası denge unsurları, seviye atlama kolaylığı, daha geniş ekipman seçeneği, yepyeni etkinlikler ve fonksiyonel eşyalar listenin başını çekiyor.

Ayrıca birbirinden güzel etkinliklerle güncellemenin gelişini kutlayacak EOS hem yeni hem de mevcut oyuncularına sürprizler hazırlamış. Sadece oyun içinde değil sosyal medya ve farklı online platformlarda da yapılacak bu etkinliklerin detaylarını ilerleyen günlerde paylaşacak TAM Game Ekibi kendini hatırlatmaya ve sürprizler yapmaya devam edecek.

Yeniliklerden haberdar olmak için bizleri takipte kalmayı unutmayın ve halihazırda EOS evrenine dalmayı düşünüyorsanız da sizleri eos.tamgame.com adresine alalım.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.409


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!