Efsaneler Haritası Paramanya’da | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Efsaneler Haritası Paramanya'da Poster
Efsaneler Haritası Paramanya'da Poster

Netmarble yayımcılığında oyun severler ile buluşan mobil masa oyunu Paramanya yeni içerikler ile büyümeye devam ediyor. Efsaneler Haritası isimli yeni haritasıyla Nasreddin Hoca, Hürrem Sultan gibi yerel karakterlerle oynama imkanı sunan oyun, eğlenceli görselleriyle de dikkat çekiyor.
Faaliyet Tarihi:
27.09.2016

Netmarble Türkiye tarafından yayımlanan ve Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu olan Paramanya, yeni Efsaneler Haritası güncellemesini oyuncularıyla buluşturuyor. Harita serisine eklenen Efsaneler Haritası ile birlikte Paramanya oyuncuları, birçok etkileyici içerik ve farklı görev sistemi ile yepyeni bir maceranın kapılarını aralıyor.

Efsaneler Haritası’nda oyuna tek başlarına veya takım olarak başlayabilen oyuncular, en güçlü stratejiyi belirleyerek rakiplerini iflas ettirmeye çalışıyor. 8 farklı harita üzerinden oynama seçeneği sunan Efsaneler Haritası güncellemesi ile oyunu kazanan oyuncular, Paramanya‘nın “Efsane”si oluyor.

Paramanya, ayrıca Türkiye’ye özel içeriği ile oyuncularına Türk tarihinin popüler karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyor. Haritalar arasından Türkiye Haritası’nı seçen oyuncular Nasrettin Hoca veya Hürrem Sultan gibi Türk tarihinin efsanevi karakterleri eşliğinde, Türkiye’de yer alan en önemli tarihi eserlere sahip olmanın keyfini çıkarıyor.

Paramanya‘daki diğer haritalara göre bu haritanın benzersiz özellikleri arasında yenilenen içerikler ve günlük görev sistemi yer alıyor. Sadeleştirilmiş ara yüz ile karakterlerini ve aksesuarlarını kolayca geliştirebilen Paramanya oyuncuları, oyunda bulunan Rehber sayesinde Paramanya hakkında merak ettikleri tüm bilgilere kolayca erişiyor. Oyuna yeni eklenen Görev Sistemi’ne göre ise günlük görevlerini tamamlayan oyuncular, sürpriz ödüller kazanıyor.

Paramanya, güncellemeleriyle oyun severlere yeni deneyimler ve aksiyonlar sunmaya devam edecek.

Google Play Store | App Store

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.314


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!