EPIN ve Steam Ortaklığı | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
EPIN ve Steam Ortaklığı Poster
EPIN ve Steam Ortaklığı Poster

Epin ve Steam arasında yapılan işbirliği sayesinde oyun severler artık Epin üzerinden kredi kartı, havale, PaybyMe kart, fastPay veya mobil ödeme gibi çok çeşitli yöntemleri kullanarak Steam kodlarını güvenle satın alabilecek. İşbirliğinin detaylarını haberin devamında bulabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
23.07.2013

Oyun ve dijital eğlence sektörü için geliştirdiği online ödeme çözümleriyle adından sıkça söz ettiren EPIN yeni bir işbirliğine imza attı. Portföyünü sürekli geliştiren EPIN (epin.com.tr) artık Steam kodlarını da satıyor. EPIN ve Steam, Türkiye pazarı için Wallet Key satışı konusunda anlaşmaya vardı.

EPIN kullanıcıları Steam ödemelerini artık çok daha kolaylı ve güvenli şekilde yapabilecek. Oyuncular, EPIN üzerinden kredi kartı, havale, PaybyMe kart, fastPay veya mobil ödeme gibi çok çeşitli yöntemleri kullanarak Steam kodlarını güvenle satın alabilecek.

EPIN’in COO’su Taygun Alban, Steam ile yapılan işbirliğinin her iki taraf için de önemli bir adım olduğunu söylüyor ve bu heyecan verici ortaklığın Türkiye’deki oyuncu topluluğu açısından önemini vurguluyor. Taygun Alban, “Türkiye pazarında Valve ile direkt olarak anlaşarak büyük bir iş başardığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki yıl daha büyük bir iş ortaklığının haberini verebiliriz” diyor. EPIN, Valve’ın Steam Wallet Key satışı için Türkiye’den anlaştığı tek şirket olma özelliği taşıyor.

2010 yılında kurulan EPIN, Türkiye’nin oyun, dijital eğlence ve internet sektöründe önemli girişimlerinden biri. Şirketin kısa sürede gerçekleştirdiği çıkış oldukça dikkat çekti. Dijital alışverişe getirdiği hızlı ve güvenli ödeme çözümleriyle alanında pazar lideri konumunda bulunan EPIN şu anda online oyun piyasasındaki alışveriş ve işlemlerin ortalama %40 – %45’inde kullanılıyor.

EPIN’in 2004’den bu yana oyun ve internet sektöründe faaliyet gösteren ekibi, ödeme çözümlerinin yanısıra, farklı departmanlarda da dikkat çekici çalışmalar yürütüyor. Şirketin faaliyet alanları arasında oyun yerelleştirme, topluluk yönetimi ve tanıtım/reklam/pazarlama çözümleri de var. EPIN’le çalışmayı tercih eden önemli firmalar arasında Steam‘in yanısıra, Elements platformuna EPIN ödeme çözümlerini entegre eden Live Gamer ve Nival, Wargaming, Riot, Nfinity, Dao Games, Gravity gibi lider isimler yer alıyor.

EPIN ve Steam‘in Türkiye pazarı için iş ortaklığı bu kadarla bitmeyecek. Her iki şirket Wallet Key satışındaki işbirliğini başka şekillerde de sürdürmek niyetinde.

Steam platformunda geçerli kodunuzu TL olarak satın almak için tıklayın

Toplam Okunma Sayısı : 4.734


Yorumlar

1 yorum yapıldı