EvilBane Cadılar Bayramına Hazır! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
EvilBane Cadılar Bayramına Hazır! Poster
EvilBane Cadılar Bayramına Hazır! Poster

Aksiyon içerikli mobil RPG oyunu EvilBane: Kuzgunların Yükselişi'nde Cadılar Bayramı Festivali başladı! Cadılar bayramına özel yeni kostümler ve özel silahın eklendiği oyunda oyuncuları bir de sürpriz etkinlikler bekliyor. Festival ve oyun hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
07.10.2016

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi, 5- 31 Ekim tarihleri arasında düzenlediği Cadılar Bayramı Festivali’nde 100 bin altın dağıtıyor. Cadılar Bayramı kostüm seçeneklerine ek olarak Yeni Büyülü Silahı’da oyun severlerin beğenisine sunuyor.

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble’ın, mobil aksiyon RPG oyunu Evilbane: Kuzgunların Yükselişi, 5-31 Ekim tarihleri arasında Cadılar Bayramı’na özel olarak düzenlediği etkinlikte 100 bin oyun içi altın dağıtıyor. Evilbane, Cadılar Bayramı kostümleri ile beraber bugüne kadarki en güçlü silah olma özelliği taşıyan Büyülü Silah’ı da oyuncularıyla buluşturuyor.

Günde bir kere tüm oyuncularına 30 bin altın değerinde, TP küresi özellikli bal kabağı eşyası dağıtan Evilbane, 20 bal kabağı eşyası toplayarak Bal Kabağı Toplama Görevi’ni tamamlayan oyunculara 100 bin oyun içi altın ve Cadılar Bayramı kostümü hediye ediyor.

Özel Silah Sandığı x11 satın alan Evilbane oyuncuları, en yüksek seviyedeki Büyülü Silah ile birlikte Epik seviyedeki silah güçlendiren Küre eşyası elde ediyor.

Evilbane, ayrıca tüm Lonca Savaşı oyuncularına Enerji İksiri hediye ederken, zırhını Destansı seviyeye çıkaran oyunculara 20 Cennet Taşı veriyor.

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

App Store | Google Play

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.395


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!