EvilBane İçin Tatil Temalı Güncelleme | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
EvilBane İçin Tatil Temalı Güncelleme Poster
EvilBane İçin Tatil Temalı Güncelleme Poster

Mobil cihazlar için geliştirilen aksiyon RPG oyunu Evilbane'e gelen yeni güncelleme ile birlikte Dönemlik Tatil Zindanı ve Matera Tapınağı modu eklendi, hikaye 3'te Bölüm 8 açıldı ve ana ekrana da kar manzarası geldi. Diğer tüm yenilik ve etkinliklere haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
17.12.2016

Netmarble Games (“Netmarble”), heyecan verici mobil aksiyon RPG EvilBane: Kuzgunların Yükselişi için tatil sezonu temalı bir güncelleme yayınladığını ve bu güncelleme için bir etkinlik düzenlediklerini açıkladı. Son güncellemeyle oyuna Tatil Zindanı ve Matera Tapınağı modu ile Hikaye 3 için 8. Bölüm de ekleniyor. Oyunun giriş ekranı ise artık kar kaplı muhteşem bir manzara ve kış havası görünümüne sahip oluyor.

Son Bölümün Ödülü Noel Baba Kostümü

Yeni Tatil Zindanı’nda her biri üç bölümden oluşan dört zindan bulunuyor. Bölümleri tamamlayan oyuncular Efsanevi Pelerin, Efsanevi Kemer ve Efsanevi Büyülü Silah bileti gibi çeşitli hediyeler kazanacaklar. Son bölümü tamamlayan oyuncular, sezon sınırlı bir ürün olan Noel Baba kostümü kazanacak.

Takas Avantajlı Yeşil Yılbaşı Şapkası

EvilBane oyuncuları, Matera Tapınağı modunda Yeşil Yılbaşı Şapkası bulabilecek. Oyuncular günde üç kereye kadar bu bölümü oynayarak, günlük bir tane şapka alma imkanına sahip olacak. Ekipman TP’sini artırmayı sağlayan Yeşil Yılbaşı Şapkaları toplanarak, daha büyük ödüller karşılığında takas da edilebiliyor.

Netmarble ayrıca ekipman özellik değiştirme sayılarını takiben ödüller dağıtacak. Kasvetli Tapınak’ta belli bir bölümü üç yıldızla tamamlayan oyunculara günlük bir tane olmak üzere Efsanevi Küre bileti gibi eşyalar hediye edecek.

Bunun yanında, oyunda etkinliğin devam ettiği 21 – 28 Aralık 2016 tarihleri arasında Destansı Ekipmanlar’ının limitini kıran oyunculara Buz Zırhı seçici verilecek.

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store | Google Play

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane websitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.325


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!