EvilBane’de Hikaye Sezon 3 Açıldı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
EvilBane'de Hikaye Sezon 3 Açıldı! Poster
EvilBane'de Hikaye Sezon 3 Açıldı! Poster

Netmarble tarafından yayımlanan mobil RPG oyunu EvilBane: Kuzgunların Yükselişi yeni güncellemeyle birlikte hikaye sezon 3'e kavuştu. Seviye sınırının 45'ten 50'ye yükseltildiği bu güncellemeyle birlikte sezon 3'e başlayan herkesi bir sonraki sezonda sürpriz hediyeler bekliyor.
Faaliyet Tarihi:
03.11.2016

Netmarble Games (“Netmarble”), heyecan verici mobil aksiyon RPG Evilbane için Hikaye Sezon 3’ü de içeren yeni içerikler geldiğini ve düzenleyeceği etkinlikleri bugün duyurdu.

Yeni bir hikayenin başlangıcı olan Hikaye Sezon 3, Sezon 2’nin son bölümü tamamlandığında açılıyor. Son güncellemeyle gelen Sezon 1 ve 2’nin ardından, Netmarble her pazartesi yeni bir bölüm açacak.

– EvilBane: Kuzgunların Yükselişi her pazartesi yeni bir bölüm sunacak
– Maksimum seviye 45’ten 50’ye çıkartıldı. Yeni aksesuar Derebeyinin Yüzüğü oyuna eklendi
– Etkinliğe katılan herkes Epik Seviye Küre Seçici ve Mogle’ın Şanslı Kesesi’ni kazanabilecek

Netmarble ayrıca maksimum seviyeyi 45’ten 50’ye yükseltti ve Epik, Efsanevi ve Destansı seviyelerde yeni bir aksesuar olan Derebeyinin Yüzüğü’nü oyuna ekledi. Saldırı gücünü arttırmak ve zırh delmek gibi etkileyici saldırı özellikleri sayesinde, Derebeyinin Yüzüğü, Macera’da stratejik bir kullanıma sahip.

EvilBane’e gelen son güncellemenin şerefine Netmarble, bir sonraki güncelleme gelmeden Hikaye Sezon 3’e başlayan herkese Epik Küre Seçici verecek.

Bunların yanı sıra, Matera Tapınağı’nı oynayan ve etkinlik başarımlarını 6 Kasım 2016 tarihinden önce tamamlayan oyuncular, rastgele eşyalar içeren Mogle’ın Şanslı Kesesi’ni kazanacak. 5-14 Kasım 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan anlık etkinlikte de Mogle’ın Şanslı Kesesi verilecek.

Aynı zamanda bir çekiliş etkinliğiyle oyunculara ödül olarak yeni aksesuarlar sunulacak. Etkinlik sırasında bir adet Özel Aksesuar Sandığı x11 satın alındığında, yeni eklenen Derebeyinin Yüzüğü’nün de aralarında bulunduğu en iyi 6 aksesuardan biri ile beş kereye kadar Epik Seviye aksesuar ve Seviye Atlama Küresi’nin de dahil olduğu ek ödüller garantili olacak.

Dahası, EvilBane oyunculara sahip oldukları Epik veya Efsanevi yüzüklerin seviyesine göre 10 taneye kadar Yenileme Parşömeni hediye edecek.

EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store | Google Play

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi EvilBane web sitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.572


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!