Farmerama iPad 3 Kazandırıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Farmerama iPad 3 Kazandırıyor! Poster
Farmerama iPad 3 Kazandırıyor! Poster

Online çiftlik oyunu Farmerama iPad 3 kazandırıyor! Mynet, Sultan Çiftliği Etkinliği çerçevesinde Farmerama'ya yeni kayıt olan oyuncular arasından yapılacak çekiliş ile 2 kişiye iPad 3 hediye ediyor. 3 Eylül tarihine kadar sürecek olan etkinliğin sonuçları Posta gazetesinde yayınlanacak.
Faaliyet Tarihi:
12-09-2012

Farmerama Sultan Çiftliği Etkinliği Şimdi iPad 3 Kazandırıyor!

Farmerama Sultan Çiftliği Etkinliği çerçevesinde tüm Farmerama oyuncuları ve Mynet üzerinden oyuna yeni kayıt olan oyunseverler arasında düzenlenecek çekilişle 2 kişi bir iPad 3 kazanıyor!

Çiftlik evi, ambar, yel değirmeni, araziler… Hepsine sahipsin. Toprakları ekiyor, biçiyor, hasat ediyor üstelik hayvanlarınla da ilgilenerek keyifle, sabırla ve titizlikle çiftliğini yönetiyorsun. Çiftliğindeki bu kazanca bir de iPad 3 eklemek ister misin?

Ne duruyorsun? Bu şansı yakalamak için hemen oyunu oyna, çekilişe katıl, kazanan yine sen ol!

iPad 3 çekilişine* katılmak için tek yapmanız gereken 12.09.2012 – 03.10.2012 tarihinleri arasında Mynet üzerinden Farmerama oynayıp oyun içindeki çekiliş formunu doldurmak. Talihliler, 19.10.2012 tarihinde Posta Gazetesi‘nde ilan edilecektir.

*Çekiliş hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için çekiliş formunda belirtilen “Çekilişe Katılım Koşullarını” okuyabilirsiniz.

Toplam Okunma Sayısı : 3.310


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı