Final Fantasy: Uyanış Mobil Platformlarda! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Final Fantasy: Uyanış Mobil Platformlarda! Poster
Final Fantasy: Uyanış Mobil Platformlarda! Poster

Square Enix tarafından geliştirilen aksiyon RPG oyunu Final Fantasy: Uyanış, Oasis Games yayımcılığında mobil platformlarda oyun severler ile buluştu. Type-0 hikayesine sadık kalınan oyunda fantastik diyar Orience’in kaderini belirlemek için zorlu mücadeleye katılın!
Faaliyet Tarihi:
22.06.2018

21.06.2018 – Oasis Games bugün yaptığı bir açıklamayla Square Enix iş birliği ile daha önce farklı ülkelerde yayınladığı mobil oyun Final Fantasy: Uyanış‘ın tamamen Türkçe içeriğiyle ülkemizde yayınlandığını duyurdu. Aksiyon, RPG türündeki oyunda gücünü rüzgar kılıcı, ateş silahı ya da buz büyüsünden alan karakterinizi yaratıp Orience dünyasını kaosun pençelerinden kurtarmaya çalışacaksınız.

Konsol stili oynanışı, kaliteli grafikler ve yüksek standart sinematikler ile gelen Final Fantasy: Uyanış, geçtiğimiz yıl Endonezya, Singapur ve Malezya’da Google Play tarafından oyun kategorisinde “2017’nin En iyisi” olarak seçildi. Tüm dünyada milyonlarca fanı olan Final Fantasy serisinin yeni mobil oyunu, serinin orijinal Type-0 hikayesine sadık kalan hikaye örgüsü sunuyor ve seride yer alan kahramanlara yer veriyor.

Final Fantasy: Uyanış’ta oyun boyunca vereceğiniz kararlar hikayenin ilerleyişine direkt etki ediyor ve yeniden oynanabilirliği arttırıyor. Ayrıca öyküde ilerledikçe Bahamut, Odin, Shiva ve Ifrit gibi kadim tanrıları ekibinize dahil etme fırsatına sahipsiniz. Görevlerin üstesinden gelmek için diğer oyuncularla bir araya gelerek takımlar kurabilir ve deneyiminizi katlamak için onlarca farklı zindanda çeşit çeşit düşmanlarla savaşabilirsiniz.

Oyunun hikaye moduna ara verip gücünü dosta düşmana göstermek isteyenlerse Arenada diğer oyuncularla kapışabilir ya da Throne Paragons modunda 9 vs. 9 savaşlar gerçekleştirebilirler.
Final Fantasy: Uyanış’ı indirmek ve Orience dünyasının kaderini değiştirecek maceranıza atılmak için derhal http://mffatr.oasgames.com/ adresine gidin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.220


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!