First Blood: Er Meydanı Türkiye’de! | Kayıt Ol, İndir, Oyna! /*Google DFP*/
First Blood: Er Meydanı Türkiye'de! Poster
First Blood: Er Meydanı Türkiye'de! Poster

Oasis Game'in merakla beklenen Türkçe MMOFPS oyunu First Blood: Er Meydanı açıldı! Tarayıcınız üzerinden yükleme ve kurulum yapmadan oynayabileceğiniz First Blood: Er Meydanı'nda farklı oyun modları, farklı büyüklükte haritalar ile çok sayıda silah ve mühimmat sizi bekliyor!
Faaliyet Tarihi:
01.07.2015

Uzun süren testler sonucu kapılarını Türkiye’ye tamamen açan, Türkiye’nin ilk indirmeden oynanan web tabanlı MMOFPS oyunu First Blood: Er Meydanı, etkinlikler ve turnuvalar ile oyuncularını karşılıyor.

Çin’in teknoloji devlerinden Oasis Games tarafından yayınlanan First Blood: Er Meydanı, sahip olduğu teknolojisi ile oyunculuk kavramına yeni bir anlayış getiriyor. First Blood: Er Meydanı, oyunculara hiç bir kurulum yapmadan saniyeler içerisinde kayıt olup girebilecekleri bir savaş oyunu deneyimi sunuyor.

First Blood: Er Meydanı, efsane oyunlardan izler taşıyor ve oyuncularına bilindik haritalar, silahlar, mühimmatlar ve basit bir arayüz sunuyor. Oyunda ölüm maçı, takımlı ölüm maçı, bomba imha gibi oyun türlerinin yanı sıra, sadece tüfek veya sadece el bombası gibi kişiselleştirebileceğiniz kişisel oyun türleri de yaratabiliyorsunuz.

First Blood: Er Meydanı, kendi içerisinde bulundurduğu Takım Savaşları modu ile arkadaşlarınızla birlikte diğer takımlarla karşılaşabileceğiniz bitmek bilmeyen turnuva ortamı sunuyor.

Oyun, ayrıca Facebook üzerinden de oynanabiliyor.

First Blood: Er Meydanı Kayıt Ol | Facebook Sayfasına Git | Tanıtım Videosunu İzle | Facebook üzerinden oyna

Toplam Okunma Sayısı : 4.323


Yorumlar

1 yorum yapıldı