Forsaken World Cumhuriyet Bayramı Etkinliği | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
29.11.2014

Perfect World tarafından Türkçe dil desteğiyle yayınlanan free2play MMORPG oyunu Forsaken World Cumhuriyet Bayramı’nı “3 Katı Tecrübe Etkinliği” ile kutluyor. 29 Ekim’de başlayan etkinlik 5 Kasım’a kadar devam edecek. Tecrübe etkinliğinde tüm MMO sevenler süper hızlı bir şekilde seviye kazanırken oyunun sunduğu tüm MMO deneyimini eksiksiz yaşayabilecekler.

Türkiye sunucusundaki tüm oyuncular hem bu etkinlikten hem Cumhuriyet coşkusundan yararlanabilecek ve Eyrdia’yı tehdit eden karanlık güçlere karşı savaşırken bol bol tecrübe kazanacaklar.

Forsaken World, Türkiye’de yayınlandığı Nisan 2013’den bu yana beğenilen bir MMO olmayı sürdürüyor. Oyun, tamamen Türkçe ve ücretsiz olmasıyla Türk oyunculardan da büyük ilgi görüyor. Popüler bir Türkiye sunucusuna sahip olması bu ilgiyi körüklüyor. Yüksek kaliteli grafiklerinin yanısıra bir MMO’da olması gereken, ünvanlar, pet’ler, PvP, düello, lonca savaşları gibi vazgeçilmezler Forsaken World‘ün önemli özelliklerinden.

Oyundaki PvP, düşmanların Ruh Kürelerini ele geçirerek HP ve MP kazanmak üzerine kurulu, ayrıca oyuncuların pek çok özel yeteneği kullanarak becerilerini sınamalarını sağlıyor. PvE ise oyuncunun tecrübesine göre ayarlanan zorluk derecelerine sahip dinamik zindanlarla öne çıkıyor. Forsaken World‘de 6 ırk, 9 benzersiz sınıf, 10’dan fazla meslek var. Irklar arasında, her oyunda rastlanmayacak Vampirler ve Likanlar da var. Bu özelliklere ek olarak, Türk oyuncuların özel ilgi gösterdiği lonca sistemi ve “Loncaya Karşı Lonca” savaşlarına erişim sağlayan lonca üsleri Forsaken World denince akla gelenler.

Forsaken World‘ün Cumhuriyet Bayramı hediyesi 3 Katı Tecrübe Etkinliği’ni kaçırmayın. Süper hızlı tecrübe puanı kazanırken oyunun sunduğu tüm MMO deneyimini eksiksiz yaşayabilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.477


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı