Forsaken World Oyuncu Araştırması | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
14.11.2014

Forsaken World’de Sürprizlere Hazır Olun!

Önümüzdeki günlerde büyük sürpriz açıklayacak olan Forsaken World, diğer yandan Türk oyuncularıyla bir araştırma yaptı

14.11.2014 — Perfect World Entertainment’ın ücretsiz MMORPG‘si Forsaken World‘de çok yakında büyük bir sürpriz var. Diğer yandan ise, sayısı her geçen gün artan Türk oyuncular arasında oyun alışkanlıklarını görmek açısından önemli bir araştırma yapılıp bu araştırmanın notları yayınlandı.

Perfect World Entertainment, ücretsiz MMORPG’si Forsaken World ile ilgili önemli çalışmalar içinde. Çok yakında oyuncuların karşısına büyük bir sürprizle çıkacak olan Forsaken World‘ün oynanışıyla ve geleceğiyle ilgili notlar yayınlandı. Bu notlarda, Türk oyuncuların alışkanlıklarıyla ilgili önemli ipuçları da yer alıyor.

Önümüzdeki aylarda oyuncuları çok sevindirecek birtakım sürprizlere hazırlanan Forsaken World‘de Türk oyuncuların oyuna bağlılıkları araştırıldı ve yüksek kaliteli grafikler, PVP sistemi, oyun deneyimine katkı sağlayan geniş “özelleştirme” imkanları, savaş esnasında karakteri güçlendiren pet’ler ve Lonca’ya Karşı Lonca savaşları oyunda Türk oyuncuları en çok çeken özellikler olarak belirlendi.

Hem rekabetçi hem işbirlikçi oyun tarzını sevdiği bilinen Türk oyuncuların Forsaken World‘deki, Ruh Küreleri kapmak gibi özel bir sistemi olan PVP’yi ve Lonca’dan arkadaşlarıyla birlikte oynamayı tercih ettikleri görüldü. Forsaken World‘de PVP sunucusunda oynamak kaydıyla, 30. Seviyeye geldiğiniz anda açık dünya PVP’ye katılabiliyorsunuz. Oyundaki günlük, haftalık ve özel günlere özgü etkinliklerin de oyuncuların oyun deneyimini olumlu etkilediği görülüyor. 29 Ekim’de düzenlenen Cumhuriyet kutlaması 3x Tecrübe etkinliği bunlardan biri.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.980


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı