Fortnite v3.5’te Portatif Kale Sürprizi | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Fortnite v3.5'te Portatif Kale Sürprizi Poster
Fortnite v3.5'te Portatif Kale Sürprizi Poster

Sevilen MMO oyunu Fortnite Battle Royale'e gelen son güncelleme ile oyuncuların sabırsızlıkla beklediği tekrar oynatma (replay) özelliği, portatif kale, 5 yeni karakter ve silah ile 50’ye 50 takım savaşları içerikleri oyuna ekleniyor. Yenilikler hakkında detaylı bilgiye haber içeriğinden ulaşabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
13.04.2018

11.04.2018 – Epic Games’in on milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan çevrim içi PvP hayatta kalma oyunu Fortnite‘ın V3.5 güncellemesi, oyuncuların bir süredir beklediği özelliklerin yanında pek çok sürprizi de içinde barındırıyor.

Haftalık güncellemeyle oyuna eklenen özelliklerden ilki Battle Royale moduna gelen Portatif Kaleler. Nadir bulunan bir eşya olan Portatif Kale’den 5 tanesini çantada taşımak mümkün. Küp şeklindeki Portatif Kale atıldığında, düştüğü yerde anında bir kale ortaya çıkıyor. Metalden yapılan ve 3 katlı olan bu kaleler kritik anlarda hayat kurtaran birer sığınak olacak.

V3.5 güncellemesinin oyuna eklediği bir diğer şey ise 50’ye 50 kişilik iki takımın hayatta kalmak için mücadele edeceği bir maç türü. 50’ye 50 v2 adlı bu oyun türü sınırlı süreliğine oyunda olacak ve oyuncular Ekip Görevleri haricindeki Günlük ve Haftalık Görevlerini bu oyun modunda da yapabilecekler.

Bu güncellemenin getirdiği en heyecan verici özelliklerden biri ise Tekrar Oynatma sistemi. Oyuncular artık Fortnite Battle Royale’in heyecan dolu mücadelelerini kaydedip, oyundan sonra istedikleri açıdan seyredebilecekler. Tekrar sisteminin sunduğu pek çok farklı kamera açısı, oynatma seçenekleri ve sinematik kamera ayarları oyunculara hikâyelerini çarpıcı biçimlerde paylaşma imkânı sunuyor.

Fortnite’ın V3.5 güncellemesi bunların yanında pek çok yenilik ve değişiklik getiriyor. Güncellemeyle ilgili ayrıntılı bilgi için yama notları adresini ziyaret edebilirsiniz. PC, PlayStation 4, Xbox One, Mac ve iOS platformlarında tamamen ücretsiz olarak oynanabilen Fortnite Battle Royale’i indirmek için epicgames.com/fortnite/tr adresini ziyaret edin.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 2.151


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!