Freestyle Futbol Tam Sürüme Geçiyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Freestyle Futbol Tam Sürüme Geçiyor! Poster
Freestyle Futbol Tam Sürüme Geçiyor! Poster

Türkçe seslendirmeli online futbol oyunu Freestyle Futbol başarılı geçen beta testlerinin ardından tam sürüme geçmeye hazırlanıyor! Nfinity Games tarafından yayımlanan Freestyle Futbol 23 Temmuz'dan itibaren eksikleri giderilmiş şekilde tam sürüme geçiş yapıyor.
Faaliyet Tarihi:
23.07.2014

Türkiye’nin yeni ve ücretsiz online takım oyunu Freestyle Futbol, tam sürümüyle servise başlıyor!

Futbol oyunu tutkunları bu habere bayılacak!

Türkiye’nin takım oyunu konseptli yeni online ve ücretsiz futbol oyunu Freestyle Futbol, tam sürümüyle birlikte kapılarını sonuna kadar açıyor. Oyuncular tam sürüme 23 Temmuz 2014 Çarşamba günü saat 10:00’da kavuşacaklar. Freestyle Futbol oyununu diğer oyunlardan farklı kılan en büyük özelliği ise oyunculara takım oyunu hissini aşılaması ve futbolun da bir takım oyunu olduğunu hatırlatması olmuş.

Tam sürüm kutlamaları ise gerçekten kaçırılmayacak cinsten. Oynadıkça kazan, üye ol kazan, aldıkça kazan ve bunun gibi bir çok etkinlik tam sürümün öncesinde ve sonrasında devam ediyor olacak. Etkinliklerin tüm detayları, oyunun internet sitesinde ve sosyal medya hesaplarında duyuruluyor.

Piyasada bir çok futbol oyunu bulunmakta fakat bu oyunu çok daha zevkli kılan özellikleri var. Artık hiç bir oyuncu tek başına futbol oynamak zorunda değil. Freestyle Futbol oyununda, oyuncular kendi takımlarını kuracaklar ve rakiplerini dize getirmeye çalışacaklar. Oyunun bir mottası da şu olmuş: Sen ne kadar iyiysen; takımın da senin kadar iyi.

Lokalizasyon ve seslendirme ise oyuncu tabiriyle “efsane” olmuş. Oyun içerisindeki tüm modlardaki maç anlatımları ünlü futbol yorumcusu Ersin Düzen tarafından gerçekleştirilmiş. Ama bununla da bitmiyor. Tüm oyuncu seslendirmeleri ünlü futbol çizgi filmi “Tsubasa”nın ekibi tarafından gerçekleştirilmiş. Hatta lokalizasyon o kadar eğlenceli olmuş ki; oyun oynarken teknik direktörün “kafan mı güzel senin”, “öyle pas atılır mı” serzenişleri ve hatta bazı oyuncuların “Allah’ını seven defansa gelsin”, “senin atacağın pas da bu kadar olur zaten” gibi söylemleri bu oyunun ne kadar “bizden” olduğunun göstergesi…

Freestyle Futbol oyununda sahip olunabilecek 1500’den fazla ürün, yetenek ve özellik bulunuyor. Bu ürünlerden kısaca bahsetmek gerekirse; krampon, forma, saç modelleri, moda ürünleri diyebiliriz. Bunlar dışında geliştirilebilir özellikler de bulunuyor. Oyunu oynadıkça oyuncunuz gelişiyor, yeni hareket ve özellikler kazanıyor. “Ronaldo-vari” hareketler yapıp, diğer oyuncuları büyülemek mümkün. Bununla birlikte tüm oyuncu istatistikleri (gol sayısı, yapılan maç sayısı, asisteler, kazanma oranı gibi) anlık olarak görebiliyorsunuz.

Kazanmak istiyorsan, paslı oyna. Çünkü bu bir takım oyunu!

Futbolun takım oyunu olduğu gerçeğini tekrar hatırlatan ve Nfinity Games tarafından servis edilen Freestyle Futbol, çok yakın zamanda düzenlenecek ödüllü turnuvalar ile de adını duyurmaya başlayacak. Nfinity Games e-Sporlar alanında ne kadar aktif olduğunu daha önce onlarca kez düzenlediği ve büyük yankı uyandırdığı Point Blank turnuvaları ile göstermişti. Şirket, aynı başarıyı Freestyle Futbol’da da yakalayacak gibi gözüküyor. Freestyle Futbol bir turnuva oyunu olmak için de biçilmiş kaftan niteliğinde. Tüm oyuncular arzu ettikleri pozisyonu seçip (defans, ortasaha, forvet) kendilerini bu pozisyonda geliştiriyor ve bulundukları pozisyona hakim oluyorlar.

“Hayatı futbol olanların oyunu” sloganı ile yola çıkan Freestyle Futbol ücretsiz online futbol oyunu, tüm futbol severleri ve futbol oyuncularını bir araya getirmeyi hedefliyor. Dinamik oyun yapısı ve kontrolleri sayesinde sadece bilgisayar oyuncularına değil; konsol oyuncularına da hitap ediyor.

Eğer siz de futbol oyunlarını seviyorsanız ve futbolu arkadaşlarınızla online olarak oynayıp eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız; Freestyle Futbol sizin için yapılmış! Sıkı durun. Freestyle Futbol’a üye olmak, indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz!

Freestyle Futbol Kayıt Ol | Freestyle Futbol Facebook | Freestyle Futbol Video | Freestyle Futbol İndir

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.384


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!