Freestyle Futbol’da Başlangıç Düdüğü Çalıyor! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:
27.06.2014

Freestyle Futbol başlıyor. Hemen yerinizi alın!

Heyecanla beklenen online futbol oyunu kapılarını 2 Temuz’da Açık Beta Öncesi ile açıyor. Piyasadaki diğer tüm online futbol oyunlarından farklı olan ve futbolun bir takım oyunu olduğunu kanıtlayan oyun Asya ve Amerika’dan sonra Nfinity Games tarafından ülkemizde servis edilmeye başlıyor.
Bundan böyle hiç kimse koca bir takımı idare etmek zorunda kalmayacak. Tüm oyuncular oynamak istedikleri mevkiyi seçip (defans, orta saha ve forvet) arkadaşları ile birlikte takımlarını kuracak ve gerçek eğlence başlayacak.

Oynanabilirlik en üst seviyede!

Freestyle Futbol ister klavye ile ister gamepad ile oynanabilen bir oyun. Kontrollerin kolay olması dışında oyun içindeki seviye sistemiyle birlikte yapılabilecek özel hareketler ve hatta gol sevinçleri bile kişiselleştirilebilir durumda. Oyunu zevkli kılan diğer bir unsur ise seslendirme olmuş. Oyunun anlatıcı seslendirmesini ünlü futbol spikeri “Ersin Düzen” gerçekleştirdi. Bununla birlikte, efsanevi futbol çizgi filmi “Kaptan Tsubasa”nın seslendirme kadrosu da futbolcu ve antrenör seslendirmelerini yaptılar. Oyun içerisinde duyacağınız “öyle şut mu çekilir?”, “ne içtiysen aynısından bana da ver” gibi enstanteneler ise lokalizasyonun, içimizden birileri tarafından yapıldığının bir göstergesi.

2 Temmuz’da süpriz etkinliklerle Açık Beta Öncesi süreci ile servise başlayacak Freestyle Futbol ile ilgili detaylar gelmeye devam ediyor. Geri sayım çoktan başlamış bile. Futbol Oyunun resmi web sitesi gerçekten çok güzel gözüküyor. Freestyle Futbol oyununun web sitesini incelemenizde yarar var: www.freestylefutboltr.com. Ayrıca oyuna hemen kaydolabilir ve ücretsiz olarak indirip, herkezden önce oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun facebook sayfasından önümüzdeki günlerde yapılacak olan etkinlikler ile ilgili tüm detayları bulabilirsiniz. Freestyle futbol formaları, t-shirtler, çantalar ve bir çok hediye yağmur gibi yağacak. Ve tabi ki oyun içi etkinlikler ve çok daha fazlası yine oyunun facebook sayfasında duyurulacak: www.facebook.com/fsfutbol
Hayatı futbol olanların oyunu “Freestyle Futbol” Nfinity Games kalitesiyle 2 Temmuz’da sizlerle. Geçtiğimiz hafta düzenlenen ve oyun dünyasının önemli isimlerinin katılım gösterdiği kısa bir videoda yayınlanmış:

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 4.077


Yorumlar

1 yorum yapıldı