Gameloft’tan Apple Arcade Oyunu: Ballistic Baseball | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Faaliyet Tarihi:

İstanbul, 10 Eylül, 2019 – Dünyanın önde gelen oyun geliştirici ve yayıncılarından Gameloft, Apple’ın yeni oyun servisi Arcade için özel olarak geliştirdikleri ilk oyun olan Ballistic Baseball’u duyurdu.

İlk günden itibaren Apple Arcade üyeleri, oyunu indirebilecek ve rekabetin yüksek olduğu bu beyzbol oyununda eğlencenin tadını çıkartabilecekler.

Apple Arcade ile kullanıcılar, 100’den fazla yeni ve özel oyunlardan oluşan oyun kataloğuna limitsiz bir şekilde, iPhone, iPad, iPod touch, Mac ve Apple TV üzerinden erişebilecek. Üyeler, her oyunun güncel yamalarını, eklenti paketlerini, herhangi bir oyun içi satın alım ya da reklam gösterimi olmadan ulaşabilecekler.

Gameloft, 20 yıllık yenilikçi hizmet konusunda uzmanlığını Ballistic Baseball ile Apple Arcade’e taşımanın gururunu yaşıyor.

“Apple Arcade’in ilk gününden itibaren içerisinde seçkin birkaç oyun geliştiricilerden biri olarak yer almaktan onur duyuyoruz. Bu, Apple ile uzun süredir devam eden ilişkimizin kanıtıdır.” diyen Gameloft’un CEO’su Stéphane Roussel, “Öncü ruhumuz ile aynı şekilde, pazar değişimlerinin ön saflarında yer almak istiyoruz ve abonelik servisi modellerinin endüstrinin sonraki adımlarından biri olduğunua inanıyoruz. Ballistic Baseball ile her şey dahil deneyimine odaklanarak, oyunculara oyun geliştirmenin farklı yollarını keşfedebiliriz.” diyerek sözlerini bitirdi.

Ballistic Baseball, atıcı ile vurucu arasındaki asırlık rekabetin, gerçekçi bir kapışma ortamında resmedilmesine odaklanıyor. Strateji, hangi oyuncuların hücum ve savunmaya geçeceğini belirlemek için sahada başlıyor ve kullanıcıların yetenekleri, seçmiş oldukları atıcıların ve vurucuların saha içinde kontrol edilmeleri ile teste tabi tutuluyor.

Ballistic Baseball, oyuncuya karşı oyunca çevrim içi kapışmalara olanak sağlayan gerçek zamanlı bir arcade deneyimidir. Oyuncular, rakiplerinin yapmış oldukları eylemleri gerçek zamanlı olarak görür ve tepki verir, ve çapraz platform desteği ile bütün Apple cihazlarında yapmış oldukları ilerlemeyi takip edebilirler. Game Center sayesinde, rekabetçi deneyimi arttırmak için dengeli bir eşleştirme sistemi ve başarım listesi gibi özellikler de oyuna eklendi.

Ballistic Baseball, 19 Eylül’de Apple Arcade ile beraber çıkıyor.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 1.557


Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı
Yorum Yaz!