Goley Açık Beta’ya Başladı! | Kayıt Ol, İndir, Oyna!
Goley Açık Beta'ya Başladı! Poster
Goley Açık Beta'ya Başladı! Poster

Joygame'in merakla beklenen MMO futbol oyunu Goley kısa süren kapalı beta testinin ardından açık beta da oyun severler ile buluştu. Sabri Urgan tarafından seslendirilen Goley musabakalarında yer almak için hemen takımınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.
Faaliyet Tarihi:
20.12.2013

Joygame’in client tabanlı MMO Futbol oyunu Goley, Açık Beta’ya başladı! Seslendirmesini Sabri Ugan’ın yaptığı oyun, 2014 yılına damgasını vuracak.

Açık Beta öncesi yapılan canlı yayına da konuk olan Ugan, Goley ekibiyle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Yayın sırasında Goley ekibinden Dranoth ve Ozan Aydemir’in oynadığı müsabakayı da seslendiren Ugan, ileriki bir tarihte yeniden Goley Ekibiyle bir canlı yayın gerçekleştirmek istediğini söyledi.

Açık Beta’ya hızlı başlayan Goley, ilk günden oyuncularına muhteşem fırsatlar sundu. Açılış günü oyunculara Türkiye Ligi Paketi hediye eden Goley‘in sürprizleri devam edecek. Açık Beta boyunca anlık olarak duyurulacak etkinlikleri kaçırmamanızı öneririz.

Sabri Ugan’ın seslendirmesi ile 11’e 11 gerçek futbol deneyimini sizlere sunan Goley‘le ilgili gelişmeleri takip etmek için Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler
Toplam Okunma Sayısı : 8.037


Yorumlar

3 yorum yapıldı
  • berkay says:

    çok heycanlıyım

  • ayberk says:

    dün akşam goley’de mesajlara tebrikler günün oyuncusu seçildiniz 14uzman ronaldo geleceğini söyledi sadece kullanıcı adı ve sifreyi istedi ama gelmemekle birlikte çarımın sifreside değiş miş biz goley’den gelen mesajlara güvenemiyecekmiyiz?